2017
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

 

W pięciu klasach liceum uczyło się 150 osób. Przedstawiamy absolwentów i ich wychowawców:

Klasa III LA (mat.-fiz.)

 

Wychowawczyni pani Elżbieta Iwan-Omilianowicz
Absolwenci:  Borucka Alicja, Cegiełko Karol, Chmielewski Amadeusz, Furdal Julia, Gawron Dawid,  Gęca Bartosz, Goluch Paulina, Gregorczyk Martyna, Gugała Kacper, Hostman Maks, Końka Jakub, Kopeć Szymon, Korona Katarzyna, Kostka Martyna,  Kotowska Kamila, Kowalska Ewa, Kozak Filip, Kozieł Klaudia, Kulik Katarzyna, Madyński Mateusz, Martyniuk Anna, Mostowska Sylwia, Pawelec Aleksandra, Pinkiewicz Justyna, Poznański Bartosz, Rojek Maja, Skwarek Jan, Sułek Mikołaj, Szlendak Agnieszka, Szych Mateusz, Tutkaj Grzegorz, Wiercioch Rafał, Wójcik Klaudia, Wójcik Maria, Zagożdżon Agata


Klasa III LB (mat.-ang.)

 

Wychowawczyni pani Katarzyna Sałek
Absolwenci:  Abramowicz Julia, Babska Weronika, Czech Weronika, Dzwonnik Jakub, Furdal Nina, Gębal Marek, Grzechnik Julia, Guz Jakub, Janaczek Kacper, Jeżewska Anna, Kaczor Jędrzej, Korczak Jakub, Koszyk Michał, Kowalczyk Mikołaj, Kramek Patrycja, Kuczyński Igor , Kukier Szymon, Łakoma Dominika, Łuczywek Marek, Nowalski Jan, Pardyka Aleksandra, Pawłowska Paulina, Przewłoka Dominika, Sadowska Agnieszka, Skoczylas Katarzyna, Stasiak Anna, Stefaniuk Julia, Strzeszewska Olga, Szczotka Katarzyna, Szkoła Sebastian, Walczak Zofia, Wydra Anna, Zakarigajew Michał, Zyzek Anna

Klasa III LC (biol.-chem.)

 

Wychowawczyni pani Anna Wąsik
Absolwenci: Bachanek Ilona, Cencek Paweł, Chomicka Wiktoria, Figura Aleksandra, Gawęda Kamila, Gniot Marcelina, Gozdur Kacper, Gugała Karolina, Hołody Wojciech, Jadczyszyn Michał, Jarzyna Kinga, Jędra Zuzanna, Kalski Paweł, Kaszlikowska Aleksandra, Krupa Angelina, Kustra Adrian, Łysiak Milena, Makuch Wojciech, Mączka Jakub, Mączka Katarzyna, Mężydło Mateusz, Milaniuk Joanna, Namięta Olga, Osek Patrycja, Pajdowska Martyna, Pawlik Aleksandra, Pietruszka Paulina, Pilaszek Iga, Sałek Michał, Sekuła Piotr, Stefańska Róża, Taracha Maksymilian, Wiraszka Agnieszka, Wolski Michał, Zduniak Michał

Klasa III LD (mat.-geo.)

 

Wychowawca pan Radosław Łysiak
Absolwenci: Brzostek Agata, Cękiel Urszula, Choina Adrianna, Cieszko Karol, Cur Piotr, Filipek Kamila, Firlej Jakub, Grzejda Dominika, Jakóbczyk Maciej, Janiszek Paweł, Kowalczyk Kinga, Kula Natalia, Kuśmierz Dominik, Marcinko Paulina, Mazurek Anna, Nowakowski Patryk, Pazur Mateusz, Pudło Aleksandra, Rożek Aleksandra, Samcik Maciej, Smolak Aleksandra, Wasilewski Maciej, Wójcik Damian, Wysocki Jakub, Ziemianek Katarzyna, Żmuda Iga

Klasa III LE (hum.)

 

Wychowawca pani Teresa Adamczyk
Absolwenci: Bachanek Sabina, Brankiewicz Martyna, Capała Anna, Filip Kamila, Gawron Alicja, Giza Weronika, Kałużna Teresa, Kędziora Oliwia, Makowska Weronika, Mańka Michał, Mazurkiewicz Aleksandra, Pałamarczuk Denys, Pawlonka Aleksandra, Rzeźnik Natalia, Szczerbetka Karolina, Szlendak Aneta, Wiejak Katarzyna, Wijaszka Maja, Włodarczyk Dagmara, Wrzos Klaudia