Olimpiady i konkursy przedmiotowe
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

 

Konkurs

Rok

Uczestnik

Opiekun

Uwagi

 Konkurs z fizyki 2017

 Sebastian Bartuzi

 Wojciech Zarzecki
 Dominik Seredyn

 Jolanta Lewandowska

 Jacek Drozd

 laureat

 laureat
 finalista

Konkurs z języka angielskiego 2017  Kamil Górecki  Beata  Giowanoli  finalista
 Konkurs z języka polskiego 2017

 Natalia Łaszcz
 Julia Ogonowska

 Agnieszka Wójcicka

 laureaci
 Konkurs matematyczny 2017

 Kamil Górecki

 Dominik Seredyn

 Beata Bąkała

 Marta Gładysz

 laureat

 finalista

 Konkurs historyczny 2017

 Antoni Domagała
 Sebastian Bartuzi

 Jacek Chojnowski

 Agnieszka Przeździecka

  Adam Skowyra

 laureaci
 Konkurs tematyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864" 2017

 Jacek Chojnowski
 Natalia Łaszcz

 Szymon Gałązka

 Adam Skowyra


 Agnieszka Przeździecka

 laureaci
 XL Olimpiada Języka Niemieckiego 2017  Adrian Szarek

 Urszula Karska - Wnuk

 laureat
 IX Ogólnopolska Olimpiada z matematyki „O Diamentowy Indeks AGH” 2017  Amadeusz Chmielewski

 Beata Bąkała

 laureat
 Ogólnopolska Olimpiada z fizyki „O Diamentowy Indeks AGH” 2017  Jakub Końka

 Jolanta Rzeźnik

 finalista
 XLIII Olimpiada z geografii 2017  Jakub Firlej

 Radosław Łysiak

 finalista
Konkurs z geografii 2016  Dorota Czerwiec

 Leszek Rukasz

 laureat
Konkurs z fizyki 2016

 Arkadiusz Koch
 Radosłąw Bany

 Jolanta Lewandowska

 laureaci

Konkurs z języka angielskiego 2016

 Jakub Pałgan

 Piotr Kwiatkowski
 Milena Sieprawska
 Maciej Mroczkowski
 Wiktoria Ahamefule

 Szymon Malkin
 Jakub Baryłka
 Kacper Seredyn

 Kamil Górecki

 Jakub Toporowicz

 Sylwia Kamola - Kozak

 

 

 Katarzyna Gawron

 

 Beata Giowanoli

 laureat

 finaliści

 

 

 finaliści

 

 finalista

Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego 2016

 Piotr Kwiatkowski
 Milena Sieprawska
 Maciej Mroczkowski
 Wiktoria Ahamefule

 Joanna Jasiakiewicz

 Sylwia Kamola - Kozak

 

 

 Katarzyna Gawron

 laureaci

 

 

 laureat

Konkurs z języka polskiego 2016

 Joanna Jasiakiewicz

 Agnieszka Wójcicka  laureat
Konkurs matematyczny 2016

 Arkadiusz Koch
 Paweł Ostrowski

 Marta Gładysz  laureaci
Konkurs historyczny 2016  Arkadiusz Koch  Agnieszka Przeździecka  laureat
Konkurs z języka niemieckiego 2016  Arkadiusz Koch  Lucjan Paczos  finalista
Konkurs ortograficzny 2016  Paweł Ostrowski  Agnieszka Wójcicka  laureat

Konkurs tematyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach  1531 – 1683"

2016

 Jacek Chojnowski

 Arkadiusz Koch

 Adam Skowyra

 Agnieszka Przeździecka

 laureaci

Olimpiada Języka Niemieckiego

2016

 Adrian Szarek

 Urszula Karska - Wnuk

 laureat

IX Ogólnopolska Olimpiada z matematyki „O Diamentowy Indeks AGH”

2016

 Patryk Choina

 Wiesław Sowa

 laureat

Ogólnopolska Olimpiada z fizyki „O Diamentowy Indeks AGH”

2016

 Jakub Końka

 Jolanta Rzeźnik

 finalista

 Ogólnopolska Olimpiada Historyczna

 2016

 Karolina Wójcik

 Lucyna Gołofit

 finalistka

 II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Mediach

2016

 Lena Smolarek

 Andrzej Osiak

 laureat

 XLV Olimpiada Biologiczna

2016

 Luiza Markiewicz

 Anna Wąsik

 finalistka

 XLV Olimpiada z geografii

 2016

 Jakub Firlej

 Radosław Łysiak

 finalista

Centralna Olimpiada  z  Języka Angielskiego 

2016

 Magdalena Puchała

 Katarzyna Gawron

 laureat

 Konkurs fizyczny

2015

 Arkadiusz Koch

 Konrad Przewłoka

 Jolanta Lewandowska

 laureat

 laureat

 Konkurs z języka angielskiego

2015

 Piotr Kwiatkowski

 Sylwia Kamola - Kozak

 laureat

 Konkurs matematyczny

2015

 Arkadiusz Koch

 Marta Gładysz

 laureat

 Konkurs chemiczny

2015

 Konrad Przewłoka

 Dorota Włodarczyk

 laureat

 Konkurs geograficzny

2015

 Agata Czerwiec

 Radosław Łysiak

 laureat

 Konkurs historyczny

2015

 Arkadiusz Koch

 Konrad Przewłoka

 Karolina Wójcik

 Agnieszka Przeździecka

 laureat

 laureat

 laureat

 Olimpiada geograficzna

2015

 Daniel Sobczyński

 Radosław Łysiak

 laureat

 Olimpiada historyczna

2015

 Jakub Tarłowski

 Elżbieta Iwan - Omilianowicz

 laureat

 Olimpiada geograficzna

2014

 Szczepan Cegiełko

 Daniel Sobczyński

 Adam Czerwiec

 Radosław Łysiak

 laureat

 finalista

 finalista

 Konkurs matematyczny 2014  Piotr Ciszewski  Beata Bąkała  laureat

Konkurs historyczny

2014

 Jacek Ciszewski

 Dawid Gawron

 Agnieszka Przeździecka

 laureat

 laureat

Konkurs geograficzny

2013

 Agata Czerwiec

L. Rukasz

laureatka

Konkurs biologiczny

2013

 Luiza Markiewicz

T. Adamczyk

laureatka

Konkurs j. polskiego

2013

 Luiza Markiewicz

R. Bany

laureatka

Konkurs j. angielskiego

2013

 Magdalena Puchała

S. Piętak

laureatka

Konkurs matematyczny

2013

 Patryk Choina
 Jacek Ciszewski

M. Gładysz
B Bąkała

laureat

Konkurs fizyczny

2013

 Kamil Łaszcz
 Jakub Lopąg

J. Lewandowska

finalista

Olimpiada geograficzna

2013

 Filip Matras

R Lysiak

laureat
II miejsce

Olimpiada j. łacińskiego

2013

 Maria Adach

R. Mazurek

finalistka

Olimpiada geograficzna

2012

Filip Matras

R. Łysiak

finalista

Konkurs fizyczny

2012

Mateusz Ostrowski

J. Lewandowska

laureat

Konkurs Matematyczny

2012

Paweł Winiarski

M. Gładysz

laureat

Konkurs geograficzny

2012

Adam Czerwiec

Daniel Sobczyński

D. Kuk

laureaci

Konkurs polonistyczny

2012

Emilia Kamińska

A. Wójcicka

laureat

Konkurs biologiczny

2012

Emilia Kamińska

D. Włodarczyk

laureat

Konkurs j. angielskiego

2012

Michał Jędrzejczyk

S. Kamola-Kozak

laureat

Olimpiada geograficzna

2011

Filip Matras
Paweł Prządka

R. Łysiak

R. Łysiak

laureat
finalista etapu centralnego

Konkurs Przedmiotowy z fizyki „Fuzja jądrowa

2011

Adam Sadowski

J. Rzeźnik

laureat

Konkurs fizyczny

2011

P. Nowak

J. Drozd

laureat

Konkurs geograficzny

2011

P. Prządka

D. Sobczyński

R. Łysiak

D. Kuk

laureaci

Konkurs geograficzny

2010

Paweł Prządka
Bartłomiej Graca
Filip Matras

D. Kuk

D. Kuk

S. Łukasiewicz

laureaci

Konkurs chemiczny

2010

P. Nowak

M. Raczkiewicz

laureat

Olimpiada matematyczna

2010

Karolina Borowska

E. Kaczorowska

finalistka

Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki

2010

Tadeusz Grzęda

R. Łysiak

finalista

„ Explovers Festival w Łodzi”

2010

Karolina Borowska
Justyna Murat
Elżbieta Cieślak
Jakub Śnieżek
Mateusz Dziekoński
Joanna Antoniak
Ewelina Łapczyńska

R. Łysiak

I miejsce

Konkurs Krasomówczy dla Gimnazjum – etap wojewódzki

2009

A. Kapłun

M. Kozieł

M. Syta

J. Brancewicz

R. Marcinko

R. Bany

finaliści

Olimpiada historyczna

2009

J. Daniel

E. Omilianowicz

finalista

Olimpiada Misyjna wiedzy o Afryce

2009

T. Grzęda

R. Łysiak

finalista

Konkurs Biologiczny

2009

A. Schab

P. Wiejak

T. Adamczyk

D. Włodarczyk

finaliści

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Liga Ortograficzna”

2009

A. Schab

R. Marcinko

finalista

Matematyka bez granic – edycja polska

2009

Klasa 1LB

Klasa 1LA

Klasa 3GB

 

A. Rzymska

W. Sowa

M. Gładysz

 

I miejsce

IV miejsce

I miejsce

(w regionie)

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Dyktando 2009”

2009

M. Woś

R. Marcinko

finalista

„Na rok przed maturą” – fizyka

2009

M. Ścibior

J. Kosińska

finalista

Konkurs wiedzy o UE

2009

T. Grzęda

D. Zaroda

I miejsce

Ogólnopolski konkurs „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości”

2009

M. Dziekoński

T. Grzęda

J. Śnieżek

A. Przeździecka

I miejsce

VIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności

2008

P. Dados
B. Olszański
P. Romański

M. Przybyś

III miejsce

Ogólnopolski konkurs Wiedzy Informatycznej Intersieć

2008

P. Wlodarczyk
B. Kamiński

M. Słomka

I miejsce
II miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej Bóbr - Toruń

2008

P. Wlodarczyk

M. Słomka

I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej we Wrocławiu
Dial-Net-Masters

2008

W. Rauner
M. Zagrajek
P. Włodarczyk
B. Kamiński

M. Słomka

X miejsce

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Dyktando 2008"

2008

M. Woś

R. Marcinko

V miejsce

Olimpiada Misyjna

2008

T. Grzęda

J. Droździel

finalista

Misyjna Olimpiada Wiedzy o Afryce

2008

T. Grzęda

R. Łysiak

finalista

Konkurs Geograficzny

2008

J. Wawer

D. Kuk

finalista

Konkurs Fizyczny

2008

J. Wawer

 

laureat

Konkurs Języka Niemieckiego

2008

A. Tkaczyk
K. Matras
E. Zakrzewska

M. Kędzierska

laureaci

Konkurs Matematyczny

2008

J. Wawer
M. Czapka
K. Filipek

E. Kaczorowska
B. Krasowska
M. Gładysz

laureat
laureat
finalista

Konkurs Chemiczny

2008

J. Wawer
P. Włodarczyk

E. Klucha
I. Wójciak
D. Włodarczyk

laureaci

Drużynowe Zawody Strzeleckie Szkół Ponadpodstawowych Powiaty Puławskiego

2007

drużyna strzelecka

M. Przybyś

III miejsce

Konkurs Chemiczny

2007

W. Jędrzejczyk

E. Klucha

laureat

Konkurs Polonistyczny

2007

I. Zadura

R. Bany

laureat

Olimpiada Języka Łacińskiego

2006

K. Czapla
A. Jędrzejczyk

R. Mazurek

finaliści

Olimpiada Historyczna

2006

M. Matraszek

E. Omilianowicz

finalista

Olimpiada Przedsiębiorczości

2006

I. Muzyka

A. Przeździecka

finalista

Konkurs Historyczny dla gimnazjum

2006

M. Połeć

A. Skowyra

finalista

Konkurs matematyczny dla gimnazjum

2006

J. Kulesza
A. Oleksiak

M. Gładysz
B. Krasowska

finaliści

Olimpiada Biologiczna

2006

J. Chmielewska

A. Wąsik

laureat

Olimpiada wiedzy Ekologicznej

2006

J. Chmielewska

A. Wąsik

finalista

Olimpiada Ochrony Środowiska

2006

J. Chmielewska

A. Wąsik

II miejsce

VI Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności

2006

M. Gębala
B. Olszański
P. Romański

M. Przybyś

II miejsce

Olimpiada z Języka Rosyjskiego

2005

A. Filipek

A. Myślicka

finalistka

Olimpiada Historyczna

2005

M. Matraszek
M. Wnuk

E. Omilianowicz

finaliści

V Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności

2005

W. Banach
M. Ambrożkiewicz
M. Szajewska

M. Przybyś

III miejsce

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

2005

J. Kodłubaj

S. Kamola

laureat

Krajowa Olimpiada z Języka Angielskiego

2004

S. Święcicki
J. Kodłubaj

S. Kamola-Kozak

II miejsce
wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny

2004

K. Misłurek
M. Woś

R. Marcinko

laureat
wyróżnienie

Konkurs Historyczny

2004

M. Matraszek
B. Olszański

A. Skowyra

finaliści

Olimpiada Geograficzna

2003

M. Brzostek

S. Łukasiewicz

finalista

Olimpiada Biologiczna

2003

A. Drążyk
A. Strzelecka

A. Wąsik

finaliści

Konkurs języka angielskiego

2003

M. Ambrożkiewicz
M. Wnuk

W. Łączny

laureaci

Olimpiada Historyczna Szkół Gimnazjalnych

2003

M. Ambrożkiewicz

A. Skowyra

finalista

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny

2003

D. Matras

A. Wójcicka

III miejsce

Konkurs humanistyczny dla gimnazjum

2003

M. Ambrożkiewicz

R. Bany

laureat

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny Dyktando 2003

2003

T. Ćwiklak

B. Kycko

etap wojewódzki

Konkurs Wiedzy Biblijnej Gimnazjów Puławskich

2002

M. Ircha
R. Omilianowicz
M. Michniewska
E. Myślicka

A. Przeździecka

I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce

Konkurs Europejski

2002

M. Ircha
E. Kozyra
R. Omilianowicz

L. Gołofit

uczestnicy

Olimpiada Historyczna Szkół Gimnazjalnych

2002

A. Brzeski
K. Czapla
M. Matraszek
R. Omilianowicz

A. Skowyra
L. Gołofit

laureaci

Olimpiada Polonistyczna Szkół Gimnazjalnych

2002

J. Zagrajek

R. Bany

finalista