Osiągnięcia artystyczne
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

 

 

2016/2017

 Nazwa konkursu  Uczestnik  Rodzaj wyróżnienia  Opiekun
XXIII edycja EDD - ,,Przeszłość - Przyszłości” – konkurs literacki, plastyczny, fotograficzny M. Kuzioła
K. Rybicka 
E. Złotucha
S. Bachanek
A. Wiejak
M. Sajnoga
N. Mazur
M. Wielicki
A. Makuch
A. Baj
M. Mączka
A. Kostyra
D. Goluch
I miejsce LO
I m. PG
I m. LO
II m. LO
III m. LO
Wyróżnienie
Wyróżnienie
I m. LO
I m. PG
II m. LO
II m. PG
III m. LO
III m. PG
R. Marcinko
R. Marcinko
R. Bany
M. Syta
A. Osiak
R. Marcinko
M. Syta
R. Bany
A. Wójcicka
R. Bany  
R. Bany
A. Osiak
R. Bany
Powiatowy konkurs literacki „Mój świat  nad Wisłą”

J. Ogonowska

M. Sieprawska
A. Pyda

I miejsce

I miejsce
II miejsce

A. Wócicka

R. Bany

V Festiwal Hymnów Szkolnych i Pieśni Zaangażowanej

KENsingers
J. Bil-Traciłowska
N. Skocz
A. Kaniowska
A. Malec
P. Król
D. Wiejak
A. Woch
K. Wydra

statuetka

M. Przybyś

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

M. Tarkowska
J. Sodel
S. Bartuzi
N. Łaszcz

II miejsce
wyróżnienie
III miejsce
wyróżnienie

L. Sołtys

A. Wójcicka

 XIII Przegląd Poezji, Prozy i Pieśni Niepodległościowej – „Żeby Polska była Polską” D.Sztobryn, P. Cieloch

J.Ogonowska
N. Łaszcz
I miejsce

I miejsce
II miejsce
A.Osiak

A.Wójcicka
 Powiatowy Konkurs Literacki ,,O szczęściu” M. Sieprawska I miejsce R. Bany
 IX  Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej A. Martyniuk I miejsce A. Osiak
Olimpiada Filozoficzna A. Kostyra etap rejonowy A. Osiak
R. Marcinko
XI Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Kolumbów N. Łaszcz
K. Kowalczyk
O. Kędziora
K. Wąchała
II miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
A. Wójcicka
L .Sołtys
M. Syta
R. Bany
R. Marcinko
VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Odkrywamy talenty przyszłości” M. Sieprawska
P. Cieloch
J. Ogonowska
M. Sajnoga
A. Struzik
wyróżnienie
II miejsce
III miejsce
Wyróżnienie
wyróżnienie
R. Bany
A. Osiak
A. Wójcicka
R. Marcinko
M. Syta
Turniej Jednego Wiersza ,,Nie pisz do szuflady” J.Ogonowska I miejsce A. Wójcicka
Konkurs plastyczny "Książka którą warto przeczytać" M.Sajnoga
M. Przybyła
III miejsce
I miejsce
R. Marcinko
K. Witkowska
XV Powiatowy Konkurs ,,Trzeba dobrym być jak chleb” W. Babska I miejsce R. Marcinko
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny ,,Zostań Mistrzem Ortografii” K. Wójcik
W. Bocian
K. Szczepaniak
finalistka
finalistka
finalistka
R. Marcinko
V Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej ,,Mówię i piszę po polsku” K. Wójcik
W. Bocian
finalistka
finalistka
R. Marcinko
Konkurs poetycko-muzyczny ,,Żołnierze wyklęci zawsze w naszej pamięci” W. Kostyra
J.Ogonowska
I miejsce
I miejsce
K. Witkowska
A. Wójcicka
R. Marcinko
Konkurs na reportaż ,,Lubelszczyzna – region inspiracji” UMCS K. Wójcik
W. Bocian
M. Pachocka
finalistka
finalistka
wyróżnienie
R. Marcinko
VIII Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej ,,Śpiewajmy Ojcu Świętemu” – XVI Dni Papieskie w Puławach M. Jadczyszyn
M. Sułek
G. Tutkaj
R.Wiercioch
N. Skocz
A. Kaniowska
N. Furdal
A. Malec
K. Kowalczyk
J. Bil – Traciłowska
D. Wiejak
A. Woch
K. Wydra   
I miejsce M. Przybyś
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej K. Furtak
K. Sołdek
E. Sadkowska
etap wojewódzki G. Zamojski
VI Lubelski Konkurs Statystyczno-Demograficzny SIGMA Zuzanna Lewandowska
Konrad Przewłoka
Adam Zagrajek
I miejsce M. Przybyś