Sukcesy sportowe
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

 

 

  2016/2017

 Dyscyplina sportowa  Zawodnicy  Opiekun  Uwagi
 Lekkoatletyka dziewcząt  Grykałowska Laura
 Goluch Monika
 Hołubiczko Aleksandra
 Chojnacka Kinga
 Kozak Zuzanna
 Karolik Martyna
 Gogacz Izabella
 Wąsik Małgorzata
 Waś Karolina
 Prażmo Oliwia
 Rodzoś Dominika
 Ościsłowska Kinga
 Tudryj Karolina
 Woszczek Karolina
 Szyndler Aleksandra
 Anna Nowak  I miejsce w województwie w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
 Pływanie sztafetowe

 Mizura Julia
 Filip Kinga
 Gałązka Aleksandra
 Kostyra Weronika
 Bogusz Julia
 Reszkowska Wiktoria
 Urbanek Sandra
 Michta Maja
 Goluch Monika
 Szyndler Aleksandra

 Anna Nowak  VI miejsce w mistrzostwach województwa w pływaniu drużynowym dziewcząt
 Pływanie indywidualne  Szyndler Aleksandra  Anna Nowak  VIII miejsce w mistrzostwach województwa w pływaniu indywidualnym  dziewcząt 50m stylem dowolnym
 Lekkoatletyka dziewcząt  Grykałowska Laura
 Goluch Monika
 Hołubiczko Aleksandra
 Chojnacka Kinga
 Kozak Zuzanna
 Karolik Martyna
 Gogacz Izabella
 Wąsik Małgorzata
 Waś Karolina
 Zaręba Eliza
 Rodzoś Dominika
 Ościsłowska Kinga
 Tudryj Karolina
 Woszczek Karolina
 Szyndler Aleksandra
 Anna Nowak  XIII miejsce w Krajowym Finale XVI Gimnazjady w lekkiej atletyce
 Lekkoatletyka dziewcząt  Hołubiczko Aleksandra
 Wąsik Małgorzata
 Kozak Zuzanna
 Zaręba Eliza
 Anna Nowak  VI  miejsce w Krajowej Gimnazjadzie lekkoatletycznej – sztafeta 4 x 100 m dziewcząt
 Lekkoatletyka chłopców  Kapusta Szymon
 Cieloch Adam 
 Meler Igor 
 Czuba Marcin 
 Tosiak Radosław 
 Dwornik Daniel
 Siwiec Mateusz
 Owczarzak Piotr
 Borucki Jan 
 Emanuel Dike
 Sokołowski Piotr
 Stocki Marek
 Plewka Szymon
 Pionka Aleksander 
 Kępka Wiktor
 Robert Krasucki  II miejsce w województwie w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej chłopców.
 Pływanie sztafetowe  Dados Aleksander
 Kwiatkowski Michał
 Dobek Kacper
 Górecki Kamil
 Machul Aleksander
 Gałązka Szymon
 Piętak Maksym
 Gnaś Jakub
 Kotarski Maks
 Czuba Marcin
 Waldemar Gola  VII miejsce w mistrzostwach województwa w pływaniu drużynowym chłopców
 Pływanie indywidualne

 Czuba Marcin


 Dados Aleksander

 Waldemar Gola

 III miejsce w mistrzostwach województwa 50m stylem klasycznym


 VIII miejsce w mistrzostwach województwa 50m stylem dowolnym

 Piłka siatkowa  Pożeczka Wiktoria
 Kosidło Julia
 Zaręba Eliza
 Niemiec Martyna
 Karolik Martyna
 Pawłowska Wiktoria
 Życka Kinga
 Padarz Wiktoria
 Hołubiczko Aleksandra
 Grabowska Zuzanna
 Martyna Majewska  VI miejsce w mistrzostwach województwa w piłce siatkowej dziewcząt