Nauczyciele
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

 

dyrektorzy
mgr Marta Gładysz
mgr Teresa Frydrych
mgr Dorota Włodarczyk

język polski
mgr Renata Bany
mgr Katarzyna Witkowska
mgr Renata Marcinko
mgr Andrzej Osiak
mgr Lidia Sołtys
mgr Marzenna Syta
mgr Agnieszka Wójcicka
mgr Renata Mazurek

język angielski
mgr Beata Giowanoli
dr Małgorzata Gryglicka-Rewera
mgr Sylwia Kamola-Kozak
mgr Waldemar Łączny
Sławomir Piętak
mgr Jakub Toporowicz
mgr Violetta Korus
mgr Ewa Szymańska
mgr Sylwia Wójtowicz
mgr Katarzyna Pruchniak
mgr Elena Korotkiewicz
Łukasz Krzemiński

język niemiecki
mgr Małgorzata Kędzierska
mgr Urszula Karska-Wnuk
mgr Marzena Szymczak

język francuski
mgr Urszula Czerniak

język rosyjski
mgr Violetta Korus

język łaciński
mgr Renata Mazurek

historia i WOS
mgr Lucyna Gołofit
mgr Elżbieta Omilianowicz
mgr Adam Skowyra
mgr Dorota Zaroda
mgr Agnieszka Przeździecka

biologia
mgr Teresa Adamczyk
mgr Dorota Włodarczyk
mgr Anna Wąsik

geografia
mgr Dorota Zaroda
mgr Radosław Łysiak
mgr Leszek Rukasz

matematyka
mgr Beata Bąkała
mgr Marta Gładysz
mgr Elżbieta Kaczorowska
mgr Iwona Mierzejewska
mgr Anna Rzymska
mgr Wiesław Sowa
mgr Katarzyna Sałek
mgr Agnieszka Peplińska

informatyka
mgr Jacek Drozd
mgr Małgorzata Słomka
mgr Mirosław Strzałkowski

fizyka
mgr Jacek Drozd
mgr Jolanta Lewandowska
mgr Jolanta Rzeźnik

chemia
mgr Dorota Włodarczyk
mgr Marianna Raczkiewicz
mgr Iwona Wójciak
mgr Monika Kareta
mgr Agnieszka Szczerbetka

technika
mgr Mirosław Strzałkowski

plastyka
mgr Bartosz Michałowicz

muzyka
mgr Mariusz Przybyś

edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Mariusz Przybyś
mgr Agnieszka Szczerbetka

wychowanie fizyczne
mgr Teresa Frydrych
mgr Waldemar Gola
mgr Marcin Grobel
mgr Robert Krasucki
mgr Martyna Majewska
mgr Anna Nowak
mgr Marek Nowak
mgr Marcin Lewtak
mgr Krzysztof Próchniak
mgr Arkadiusz Burek

podstawy przedsiębiorczości
mgr Agnieszka Przeździecka
mgr Mariusz Przybyś

wiedza o kulturze
mgr Renata Bany
mgr Andrzej Osiak
mgr Agnieszka Wójcicka

edukacja wczesnoszkolna
mgr Iwona Strumnik
mgr Dorota Chechelska

religia
ks. Marcin Szymańczuk
ks. Jakub Filipowicz
mgr Joanna Droździel
mgr Grzegorz Zamojski

wychowanie do życia w rodzinie
mgr Urszula Czerniak

biblioteka szkolna
mgr Monika Tarczyńska - Król
mgr Bożena Pionka
mgr Agnieszka Ziarek

pedagog szkolny
mgr Maciej Abramek
mgr Kamilla Brodzik

psycholog szkolny
mgr Monika Łagowska - Gaweł