22 czerwca 2018 r. – piątek  uroczyste zakończenie roku szkolnego

8.00 - msza w Kościele pod wezwaniem  Św. Brata Alberta,
9.30 - spotkanie uczniów klas II Gimnazjum oraz I i VII Szkoły Podstawowej, I  i II Liceum z Wychowawcami w salach lekcyjnych.

W tym dniu obowiązuje odpowiedni strój

W  dniu 21 czerwca 2018 r. – w Parku Naukowo -  Technologicznym o godz. 17.00 odbędzie się  22 edycja Nagród Prezydenta Miasta Puławy „Nasi najlepsi".
Zapraszamy Wychowawców, Nauczycieli, Rodziców, oraz Młodzież.

Informuję, że w związku z organizacją 21 czerwca 2018 r. (czwartek) o godz. 17.00 uroczystości „Nasi Najlepsi” w Parku Naukowo-Technologicznym będzie można skorzystać z „Emki” podstawionej o 16.25 pod Urząd Miasta Puławy. Odjazd – 16.30.

Już w piątek 08.06.2018 r. w godzinach od 9.00. do 11.00. na boisku szkolnym odbędzie się akcja znakowania rowerów.
Znakowanie przeprowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.
Znakowane będą rowery osób pełnoletnich (muszą posiadać dowód osobisty i  jeżeli to możliwe kartę gwarancyjną roweru)
Uczniowie niepełnoletni mogą znakować rower w obecności swoich rodziców.
Zapraszamy również nauczycieli i pracowników szkoły – miłośników jazdy na rowerze do oznakowania swoich jednośladów.

Samorząd Szkolny

Odpłatność za obiady za m-c czerwiec będzie przyjmowana w okienku kasowym w dniach 28-30.05.2018 r.
w godz. 8:00 - 15:00
Koszt obiadów dla uczniów wynosi 49,00 zł (3,50 zł/obiad.)
Proszę przygotować wyliczone pieniądze.

W dniu 22 maja 2018 r. (WTOREK) o godz. 17.00
odbędą się zebrania z rodzicami
uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.

Spotkania konsultacyjne z nauczycielami poszczególnych przedmiotów dla Rodziców uczniów będą możliwe po zebraniu z wychowawcą klasy.