W dniu 26 marca 2019 r. (WTOREK) odbędą się zebrania z rodzicami wg poniższego harmonogramu:

17.00 – spotkania Rodziców uczniów SP 9 i GIMNAZJUM w salach lekcyjnych z wychowawcą klasy;
17.00– spotkania Rodziców uczniów LO w salach lekcyjnych z wychowawcą klasy;
17.30 – spotkania konsultacyjne z nauczycielami;

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcacych nr 1 im. KEN zaprasza rodziców uczniów kl. VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum  w dniu 26 marca 2019 R. (wtorek) na godz.16.30 do KLUBU SZKOLNEGO na warsztaty szkoleniowe z zakresu doradztwa zawodowego, które pomogą Państwu w dokonaniu wyboru dalszej ścieżki edukacji dla dziecka kończącego szkołę.

Zapraszamy do udziału w I Powiatowym Konkursie Recytatorskim z Języka Niemieckiego, który odbędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. KEN w Puławach dnia 15 maja 2019r.  Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia

W dniu 20 marca 2019r. w naszej szkole odbędzie się niesamowite wydarzenie.
Przyjeżdża do nas zespół MUODE KOTY.
W godzinach 8.50 - 14.00 przeprowadzą dla naszych uczniów warsztaty profilaktyczne, a po południu o godzinie 17.00 dadzą koncert prezentując swoją twórczość.
Serdecznie wszystkich uczniów zapraszamy!!!

Zapraszamy do udziału w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Wisławy Szymborskiej, który odbędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. KEN w Puławach w dniach 01-02 kwietnia 2019r.  Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia