Szanowni Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Rodzice!
Biblioteka szkolna zaprasza do wzięcia udziału w 3. edycji akcji
 „Podaruj książkę bibliotece. Pozostaw po sobie ślad”.
Wszystkich czytelników i sympatyków książek zapraszamy do włączenia się w akcję . Celem akcji jest wzbogacenie księgozbioru o ciekawe pozycje książkowe.

Kupiłeś – przeczytałeś- przekaż bibliotece

Jeśli jesteś właścicielem książki, która dostarczyła Ci niezapomnianych wrażeń, poruszyła Cię, zachwyciła, rozbawiła czy po prostu zmusiła do myślenia, nie skazuj jej na zapomnienie i zarastanie kurzem na półce twojej biblioteczki!

Nie bądź egoistą, spraw by emocje i wzruszenia, których doświadczyłeś, stały się także udziałem Twoich koleżanek i kolegów .

Możesz sprawić radość naszym czytelnikom!!!
Masz w domu książkę, którą warto przeczytać?
Chcesz, aby inni ją przeczytali?
Koniecznie przynieś ją do szkolnej biblioteki!

W ten sposób wzbogacisz księgozbiór i pozostawisz po sobie pamiątkę w szkole.
Zachęcamy Was do niełatwych rozstań z książkami i dzielenia się z innymi tym, co przeczytaliście, a do czego raczej nie wrócicie.

Pamiętaj - książka czytana żyje dłużej.

W związku z reaktywacją szkoły podstawowej w tym roku chciałybyśmy namówić Was na zwrócenie szczególnej uwagi na  potrzeby najmłodszych.
Dlatego też bardzo mile widziane będą książeczki z dzieciństwa.

Regulamin akcji:
Akcja rozpoczyna się z dniem ogłoszenia.
W ramach akcji do biblioteki można przekazać książeczki dla dzieci, lektury, literaturę piękną, młodzieżową  i dla dorosłych, biografie, literaturę popularnonaukową itd..
Stan książek musi być dobry.
Lista darczyńców będzie umieszczona w   bibliotece szkolnej na  Honorowej Liście Darczyńców    Biblioteki.
Możesz zastrzec anonimowy udział w akcji.

Zapraszamy do współpracy z naszą biblioteką.
Mamy nadzieję, że akcja spotka się z aprobatą i zainteresowaniem,
a za wszystkie dary, w imieniu naszych czytelników
wszystkim darczyńcom, już dziś serdecznie dziękujemy!!!