Nasza szkoła w ramach projektu #KOMÓRKOMANIA organizuje 8 listopada (od 9.00 do 16.00) po raz czwarty Dzień Dawcy Szpiku.
#KOMÓRKOMANIA to nie moda na lepszy model telefonu, to moda na uratowanie komuś życia za pomocą komórek. Nie tych, które nosi się w kieszeni – tych, które nosi się w swoim ciele.
Celem projektu  jest przeprowadzenie akcji edukacyjno-informacyjnej na temat idei dawstwa szpiku kostnego oraz umożliwienie rejestracji jako potencjalny Dawca szpiku kostnego osobom, które podejmą świadomą decyzję o takiej rejestracji.
Cieszę się, że mały możliwość obalenia mitów dotyczących oddawania szpiku i zapoznać chętnych z metodami pobierania go.
Pamiętaj, że pomożesz bo możesz, masz to w genach i w sercu…..

pedagog szkolny Kamilla Brodzik