Sukcesy
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Gwiazdozbiory" w Szkole Podstawowej nr 4. II miejsce Patryk Borsuk, III miejsce Szymon Krysa, wyróżnienie Agata Droździel, Jakub Stefaniak, Dawid Sawicki. Zwycięzcom gratulujemy.

W zimową sobotę 2 lutego drużyna nauczycieli z naszej szkoły w składzie p. Jolanta Rzeźnik, p. Marcin Lewtak oraz p. Iwona Strumnik pobiegła  na dystansie 10 km w biegu o nazwie "Trzecia nocna dycha do maratonu", odbywającym się w Lublinie. To kolejny udany występ naszej szkolnej, nauczycielskiej drużyny. Życzymy wielu sukcesów!

Z satysfakcją informujemy, że 4 uczniów naszego liceum przeszło zwycięsko szkolne zmagania konkursowe w olimpiadach z przedmiotów humanistycznych. Przedstawiamy licealistów KEN-u, którzy wzięli udział w etapie okręgowym olimpiady historycznej i ucznia, który przygotowuje się do II etapu olimpiady teologicznej.

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy dokonał podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny 2017/2018. Miło nam poinformować, że nasze Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w ogólnej punktacji zajęły bardzo wysokie 4. miejsce w województwie na 287 sklasyfikowanych szkół, natomiast II Liceum Ogólnokształcące na 120 szkół zajęło miejsce 21. Nasze Gimnazjum oraz Liceum okazały się zdecydowanie najlepsze w województwie ze wszystkim puławskich szkół.

Dnia 11 stycznia 2019r. odbyła się część pisemna etapu wojewódzkiego  43 Olimpiady Języka Angielskiego. Jakub Baryłka, kl. 3LA oraz Jakub Pałgan, kl. 3LB z sukcesem zakwalifikowali się po egzaminie pisemnym do drugiej, ustnej części etapu wojewódzkiego. Tym samym znaleźli się w gronie 34 najlepszych reprezentantów szkół województwa lubelskiego. 

Z dumą informujemy, że 4 uczniów naszego liceum przeszło zwycięsko szkolne zmagania konkursowe w olimpiadach z języka angielskiego i łacińskiego.
Przedstawiamy licealistów KEN-u, którzy zakwalifikowali się do etapów okręgowych olimpiad językowych:

Z radością informujemy, że aż 8 uczniów naszego liceum przeszło zwycięsko szkolne zmagania konkursowe w olimpiadach z przedmiotów ścisłych. Prezentujemy licealistów KEN-u, którzy zakwalifikowali się do etapów okręgowych olimpiad z fizyki i geografii oraz II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki, fizyki i chemii.