Sukcesy
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną Gala „Nasi Najlepsi” w tym roku nie odbyła się w tradycyjnej formie. Nagrodzeni uczniowie wraz z dyrektor szkoły panią Martą Gładysz zostali zaproszeni po odbiór dyplomów i stypendiów do Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Puławy w dniu 26 czerwca według ściśle określonego harmonogramu.

W gronie 148 nagrodzonych imponującą i najliczniejszą grupę stanowili uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących imienia KEN – aż 68 osób!. „Dziewiątkę” reprezentowało 60 uczniów liceum, w tym 5 finalistów olimpiad: Jacek Chojnowski (3LE) - finalista XXXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Łacińskiego, Sebastian Bartuzi (3LA) – finalista II stopnia z przedmiotu fizyka XIII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” organizowanej przez Akademię Górniczo – Hutniczą w Krakowie pod patronatem honorowym MEN, Maciej Furtak (3LA) - finalista III stopnia z przedmiotu matematyka XIII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”, Julia Abramowicz (3LC) -finalistka I stopnia z przedmiotu chemia XIII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”, Dominik Seredyn (2LA) - finalista III stopnia z przedmiotu matematyka XIII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”.

Progiem koniecznym do pokonania dla licealistów, aby znaleźć się w tym szacownym gronie, była średnia powyżej 5,2 lub tytuł laureata olimpiady przedmiotowej. Najwyższą średnią wśród licealistów uzyskał Sebastian Bartuzi (3LA) - 5,78.

Oto lista nagrodzonych licealistów:
1.    Matysiak Natalia     1 LA
2.    Mączka Marek    1 LA
3.    Nogowska Julia    1 LA
4.    Pawlak Amelia    1 LA
5.    Socha Szymon    1 LA
6.    Zagożdżon Aleksandra    1 LA
7.    Chołuj Wiktoria    1 LBa
8.    Mućka Emilia    1 LBa
9.    Stateczna Julia    1 LBb
10.    Piszcz Patryk    1 LCa
11.    Rodzoś Dominika    1 LCa
12.    Goluch Monika    1 LCa
13.    Madejska Paulina    1 LCb
14.    Surdacka Julia    1 LCb
15.    Murat Aleksandra    1 LE
16.    Zarzecki Wojciech    2 LA
17.    Seredyn Dominik    2 LA
18.    Lisowska Nikola    2 LA
19.    Skóra Jakub     2 LA
20.    Laszczewska Magdalena    2 LA
21.    Goluch Marta    2 LA
22.    Parviainen Jordan     2 LA
23.    Ircha Diana    2 LA
24.    Miturska Oliwia     2 LA
25.    Kuta Gabriela    2 LA
26.    Bochniak Iga    2 LB
27.    Stateczna Natalia    2 LB
28.    Sykut Martyna     2 LB
29.    Wolska Natalia     2 LB
30.    Łuczyński Mateusz    2 LD
31.    Jurkowski Paweł    2LD
32.    Wiejak Kacper    2 LE
33.    Bartuzi Sebastian    3 LA
34.    Furtak Maciej    3 LA
35.    Górecki Kamil    3LA
36.    Podgajny Michał    3LA
37.    Trzepizur Aleksander    3LA
38.    Kołodziejczyk Kamila    3LB
39.    Stępień Joanna    3LB
40.    Walasek Aleksandra    3LB
41.     Wiejak Małgorzata    3LB
42.    Wydra Kamila    3LB
43.    Wąchała Katarzyna    3LC
44.    Abramowicz Julia    3 LC
45.    Chojnowski Jacek    3 LE
46.    Borucki Kamil    1 LAp
47.    Janiszek Lena    1 LAp
48.    Jędrych Jan     1 LAp
49.    Paprota Malwina    1 LAp
50.    Rudnik Maja    1 LAp
51.    Paradowska Klaudia     1 LBp
52.    Rodak Michał     1 LBp
53.    Solan Urszula    1 LBp
54.    Tarka Wiktoria    1 LCpa
55.    Bojko Natalia    1 LCpa
56.    Antoniak Julia    1 LCpa
57.    Kostrzewa Karolina    1 LCpa
58.    Czerwińska Laura    1 LDp
59.    Gołąbek Jakub    1 LDp
60.    Toporek Julia    1 LDp

Wśród nagrodzonych reprezentujących ZSO im. KEN wystąpiło 8 uczniów szkoły podstawowej. Aby otrzymać nagrodę Prezydenta Miasta, uczeń szkoły podstawowej musiał uzyskać średnią na świadectwie powyżej 5,4 lub zdobyć tytuł laureata konkursu przedmiotowego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Najwyższą średnią ocen w naszej szkole podstawowej zdobył Wojciech Kamiński uczeń klasy 7a (5,71).W gronie wyróżnionych znalazło się 3 laureatów kuratoryjnych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty: Adam Wojtowicz (8a) -laureat wojewódzkiego konkursu fizycznego, Teresa Karamon (8a) -laureatka wojewódzkiego konkursu polonistycznego i Wiktor Hoszowski (8a) - laureat XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922 O niepodległość i granice Rzeczypospolitej" . Oprócz nagrody Prezydenta Miasta Puławy, otrzymają oni również za szczególne osiągnięcia stypendium naukowe Prezydenta Miasta – „Sybillę Naukową”.

Oto lista nagrodzonych uczniów szkoły podstawowej:

1.    Kamiński Wojciech    7 a
2.    Wojtaś Róża    7 a
3.    Mazur Aleksandra    7 a
4.    Wojtowicz Adam    8 a
5.    Karamon Teresa    8 a
6.    Hoszowski Wiktor    8 a
7.    Zarzecka Maria    8 a
8.    Baryłka Julia    8 a

Tak imponująca liczba nagrodzonych świadczy o znakomitych wynikach uczniów naszej szkoły, zdobytych dzięki zaangażowaniu, wytężonej pracy i talentowi, a także atmosferze „Dziewiątki”, w której młodzież prześciga się w osiąganiu sukcesów.
„Naszym Najlepszym” serdecznie gratulujemy i życzymy wspaniałych wakacji!