W dniu 4.10.2017r odbyły się miejsko – powiatowe zawody sportowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych.  W zawodach tych wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum i szkoły podstawowej pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego  Anny Nowak i Waldemara Goli. Każdy z 6 zawodników biegnących w sztafecie miał do pokonania dystans około 1000m – chłopcy i 800m – dziewczęta. Po pasjonującej i ambitnej  walce drużyna dziewcząt zajęła II miejsce, chłopcy natomiast wywalczyli miejsce I. Tym samym obie  nasze reprezentacje uzyskały awans do zawodów na rejonowych, które odbędą się w Rykach w dniu 10.10.2017r.
Gratulujemy obu drużynom i życzymy równie udanego startu na kolejnych zawodach.
Oto składy naszych sztafet.

Dziewczęta: Sumorek Paulina kl.7b, Barzenc Gabriela kl.2GC, Chojnacka Kinga kl.3GF, Surdacka Julia kl.2GC, Hołubiczko Aleksandra kl.2GB, Szyndler Aleksandra kl.3GF

Chłopcy: Jaśkowski Bartek kl.2GG, Dybalski Jan kl.2GG, Matraszek Jakub kl.3GB, Chudzik Marcel kl.2GA, Zarzecki Wojciech kl.3GE, Zawadzki Jakub kl.2GF.