10 listopada w Chełmie odbyło się uroczyste podsumowanie Lubelskiego Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2016/2017.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele najlepszych dziesięciu szkół z województwa lubelskiego w kategorii Szkoły Podstawowe - "Igrzyska Młodzieży Szkolnej", Szkoły Gimnazjalne - "Gimnazjada Młodzieży Szkolnej" i Szkoły Ponadgimnazjalne - "Licealiada".  Nasze gimnazjum w ogólnej punktacji w swojej kategorii zajęło bardzo wysokie VI miejsce w województwie na 229 sklasyfikowanych szkół. Wyróżnione szkoły otrzymały puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Nasze gimnazjum oraz liceum okazały się najlepszymi puławskimi szkołami  w województwie we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2016/2017. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom wychowania fizycznego, którzy przyczynili się do tego sukcesu i zachęcamy do uczestnictwa w rywalizacji sportowej również w tym roku szkolnym.

Anna Nowak