W piątek 17 listopada 2017 roku grupa uczennic klas trzecich gimnazjum (Julia Brodowska, Julia Ogonowska i Marta Szczuchniak z 3GD oraz Zuzanna Grabowska i Gabriela Wasiłek z 3GA) pod opieką pani Agnieszki Szczerbetki udała się do Parku Naukowo- Technologicznego w Puławach, by wziąć udział w finale Kampanii Ekologicznej realizowanej przez Stowarzyszenie „Przeszłość - Przyszłości” we współpracy z Urzędem Miasta Puławy. Kampania została podzielona na dwa etapy, pierwszy z nich obejmował wykonanie prezentacji multimedialnej dotyczącej działań ekologicznych podejmowanych przez naszą szkołę. Kolejnym etapem akcji był drużynowy konkurs wiedzy ekologicznej, z którym nasze, jak zwykle doskonale przygotowane, reprezentantki świetnie sobie poradziły, zdobywając tym samym pierwsze miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych. Za udaną współpracę zostały nagrodzone upominkami w postaci kart podarunkowych do salonów „Empik”, a szkoła otrzymała nowy mikroskop do pracowni biologicznej, który na pewno dobrze będzie służył uczniom.
Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów!

Julia Ogonowska