Dobiegły końca zmagania uczniów gimnazjum w konkursach przedmiotowych. Nasi uczniowie, jak co roku, mogą pochwalić się znaczną ilością tytułów laureata i finalisty. Przedstawiamy Naszych Najlepszych:

Julia Ogonowska klasa IIIgD – zdobywczyni największej liczby tytułów spośród uczniów gimnazjum: laureatka konkursów przedmiotowych z języka polskiego i ortografii oraz Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”, finalistka konkursu przedmiotowego z historii. Julia może też pochwalić się wieloma sukcesami na konkursach recytatorskich i literackich, wśród których najważniejsze to 3. nagroda na ogólnopolskim konkursie poetyckim „Odkrywamy talenty przyszłości” i 3. miejsce na Wojewódzkim Konkursie Literackim. Przygotowywała się pod opieką pań Agnieszki Przeździeckiej (historia) i Agnieszki Wójcickiej (język polski).

Wojciech Zarzecki klasa IIIgE – laureat konkursów przedmiotowych z matematyki i fizyki. Wojciech przygotowywał się pod kierunkiem pani dyrektor Marty Gładysz (matematyka) i pana Jacka Drozda (fizyka).

Antoni Domagała klasa IIIgE – laureat konkursu przedmiotowego z historii oraz Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”. Jego opiekunem merytorycznym była pani Agnieszka Przeździecka.

Michał Kwiatkowski klasa IIgC - laureat VII Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów. Michał przygotowywał się pod opieką pani Sylwii Kamoli – Kozak.

Szymon Malkin klasa IIIgE – laureat VII Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów. Szymon przygotowywał się pod kierunkiem pani Katarzyny Gawron.

Krzysztof Kwiatuszewski klasa IIgD   - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”. Jego opiekunem merytorycznym był pan Adam Skowyra

Dominik Seredyn klasa IIIgE – finalista konkursu przedmiotowego z matematyki. Jego opiekunem merytorycznym była pani dyrektor Marta Gładysz. Dominik ma też na swoim koncie wiele znaczących sukcesów szachowych.

Michał Siwiec klasa IIgC    - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”. Michał przygotowywał się pod kierunkiem pana Adama Skowyry.