W dniu 17 maja na basenie MOSiR w Puławch odbyły się miejsko - powiatowe zawody w pływaniu indywidualnym i sztafetowym. Udanie wystartowali w nich uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej.  Sztafety pływackie 6x25m stylem dowolnym dziewcząt w składzie: Gabriela Kołcz, Maja Michta, Aleksandra Gałązka, Wiktoria Reszkowska, Monika Goluch, Aleksandra Szyndler oraz chłopców: Kacper Dobek, Mateusz Gałązka, Maciej Magnuszewski, Jan Dybalski, Michał Nowakowski, Maksymilian Kotarski zajęły II miejsce i awansowały do zawodów rejonowych, które odbyły się 21 maja. Na tym etapie zawodów sztafeta dziewcząt powtórzyła swój sukces zajmując w nich również II miejsce, uzyskując awans na zawody wojewódzkie, natomiast sztafeta chłopców uplasowała się na miejscu III. Zawody wojewódzkie odbyły się 7 czerwca w Lublinie.

Wyniki indywidualne dziewczęta:
1. Aleksandra Szyndler kl.3GF- I miejsce w powiecie, II miejsce w rejonie na 50m w stylu grzbietowym i VI miejsce w województwie.
2. Monika Goluch kl.2GE - II miejsce w powiecie, II miejsce w rejonie na 50m w stylu dowolnym
3. Aleksandra Gałązka kl.2GE - II miejsce w powiecie, II miejsce w rejonie, X m w województwie na 50m w stylu klasycznym
4. Wiktoria Reszkowska kl.2GE - III miejsce w powiecie, III miejsce w rejonie, XIm w województwie na 50m w stylu klasycznym
5. Gabriela Kołcz kl.7a - III miejsce w powiecie, IVm w rejonie, Xm w województwie na 50m w stylu dowolnym