Sukcesy
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

6 października odbył się I etap tegorocznej edycji gry miejskiej „Bitwa o Puławy". W konkursie wzięło udział 13 grup, z tego 4 z naszej szkoły!!!
Pierwszy etap gry polegał na jak najszybszym przemieszczaniu się od punktu do punktu, które były rozmieszczone na terenie parku Czartoryskich i Skwerze Niepodległości. W każdym punkcie czekały na nas zadania  związane z  historią Puław.  Na tym etapie rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się  grupa „Bez Nazwy" z naszego liceum, która potrzebowała jedynie 33minuty, aby pokonać wyznaczoną trasę.  Drugi etap, który odbył się 10października, był testem wiedzy o Puławach. Test składał się z czterech części. Pierwsza i druga polegała na odpowiadaniu na pytania wylosowane przez  grupę. Kolejna była sprawdzianem pisemnym, a w ostatniej-finałowej  konkurencji wzięły udział 3 drużyny, które dotychczas zdobyły  największą liczbę punktów. Z dumą informujemy, że wśród nich aż dwie stanowiły ekipy z naszej szkoły .
Po zakończeniu zmagań okazało się, że nasza szkoła w kategorii szkoły średnie zdobyła I miejsce i wywalczyła je grupa „Bez Nazwy" w składzie: Antoni Domagała, Dawid Socha, Mateusz Gałązka.  Na III miejscu uplasowała się grupa „Jomafa" w  składzie: Marta Goluch, Filip Marcinkowski, Jordan Parviainen. W kategorii gimnazjum  I i II miejsce zdobyli nasi uczniowie z klasy IIIGF, którzy rywalizowali w grupach: „Leszki Leszka" -Marek Mączka, Wojtek Świercz, Piotr Jędrzejczyk i „Keniaki"-Jędrek Świercz, , Aleksander Komajda i Szymon Nowak.
Wszyscy dużo nauczyliśmy się o historii Puław i dostaliśmy ciekawe nagrody ufundowane przez Urząd Miasta.

Marta Goluch 1LA