Sukcesy
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

W sobotę 17 kwietnia 2015 r. w Warszawie odbył się etap finałowy Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego PANGEA. Naszą szkołę reprezentował w nim uczeń klasy II gE Arkadiusz Koch, tegoroczny laureat aż trzech konkursów przedmiotowych, w tym matematycznego. Jego opiekunem merytorycznym jest pani dyrektor Marty Gładysz,.
W pierwszym etapie konkursu wzięło udział łącznie ponad sto tysięcy uczniów z całego kraju. Do etapu finałowego zakwalifikowało się po 150 najlepszych osób z każdej kategorii wiekowej. W tym gronie znalazł się jeden przedstawiciel naszej szkoły. Uczestnicy finału otrzymali do rozwiązania test składający się z 30 zadań o zróżnicowanym poziomie trudności.
Informacje o wynikach etapu finałowego będą znane w tym tygodniu, czyli do 30 kwietnia br. Życzymy Arkowi powodzenia i trzymamy kciuki za jego sukces.