Sukcesy
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

W dniach 23-26 kwietnia 2015r. w Krośnie odbył się etap centralny XLI Olimpiady Geograficznej. Z województwa lubelskiego do finału zakwalifikowały się 3 osoby. Naszą szkołę reprezentował Daniel Sobczyński wraz z opiekunem p. Radosławem Łysiakiem, któremu przypadł zaszczyt przekazania pucharu tejże olimpiady (w ubiegłym roku w naszej szkole odbył się jej finał).
Zmagania konkursowe rozpoczęły się trzema etapami zadań testowych. Wyniki testów były podstawą do  wyłonienia ze 122 uczestników 27 najlepszych, którzy brali udział w etapie ustnym oraz quizie geograficznym. Ponadto zawodnicy uczestniczyli w wykładach, zajęciach terenowych oraz zwiedzali okolicę. Po ostatniej części zmagań nasz reprezentant Daniel Sobczyński uzyskał tytuł laureata.

Znalezienie się naszego abiturienta w gronie najlepszych geografów w kraju nie jest przypadkowe. Daniel Sobczyński ukończył nasze gimnazjum z tytułem podwójnego laureata (konkurs kuratoryjny z geografii w II i III klasie gimnazjum). Wybierając po raz kolejny naszą szkołę, wiedział, do czego będzie dążył. W II klasie liceum uzyskał tytuł finalisty XL Olimpiady Geograficznej. W tym roku w klasie maturalnej zajął 1. miejsce w II Olimpiadzie Wiedzy O Turystyce oraz uzyskał tytuł laureata XLI Olimpiady Geograficznej, co jest ukoronowaniem jego dokonań.
Daniel Sobczyński opuszcza mury "dziewiątki" jako podwójny laureat!

Gratulujemy Danielowi wspaniałych sukcesów i życzymy owocnej pracy naukowej na studiach.