Sukcesy
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

10 grudnia uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej wzięli udział w Puławskich Środach Pływackich, odbywających się na hali MOSiR-u w Puławach. Dzieci startowały w czterech konkurencjach pływackich:  dziewcząt na dystansie 25m stylem grzbietowym,  chłopców na dystansie 25m stylem grzbietowym, dziewcząt na dystansie 50m  stylem grzbietowym oraz chłopców na dystansie 50m stylem grzbietowym. W kategorii dziewcząt na dystansie 25 m stylem grzbietowym na miejscu 20. uplasowała się Maja Kosmala, na 33. -  Julia Janicka, na 37. -  Maria Ograbek i na 40. -  Aleksandra Berek z klasy II.
W kategorii chłopców na dystansie 25 m stylem grzbietowym II miejsce zajął Szymon Marzęda, 7. -  Franciszek Pacan, 9. -  Bartosz Jarzynka, 13. -  Rafał Strzałek, 18. -  Kacper Miechowicz i  32. -  Alex Zjawiony z klasy II.
W kategorii dziewcząt na dystansie 50 m stylem grzbietowym 4. miejsce zajęła  Emilia Wysocka, 27. -  Michalina Mróz i 28. -  Katarzyna Bednarek z klasy III.
W kategorii chłopców na dystansie 50 m stylem grzbietowym 13. miejsce zajął  Franciszek Sadowski, 31. -  Kurek Wiktor, a  33. -  Jan Wasiłek.
Wszystkim serdecznie gratulujemy znakomitych wyników!