Wydarzenia
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

Cieszy nas ogromnie Wasze zainteresowanie wystawami oraz chęć dzielenia się swoimi pasjami. Oto kolejna odsłona umiejętności Waszej koleżanki Kasi Strzelec z klasy 2LB. Jak sama o sobie mówi - jest wszechstronna, zarówno w tematyce jak i metodach pracy. Wydaje się, że nie ma granic dla jej wyobraźni i ręki - odda wszystko co sobie zamarzy, a jej prace tchną optymizmem. Zapraszamy więc po dawkę dobrej energii!

Kasia Strzelec – uczennica 2LB.
Nie powiem, że rysowanie jest moją pasją, bo to brzmi jak oklepany slogan – rysuję to co chcę, jak chcę i kiedy chcę. Nie ograniczam się w formach, stylach, tematach. Wciąż eksperymentuję z rysunkiem szukając możliwości wyrażenia siebie. Rysuję, bo to daje mi wytchnienie od otaczającej rzeczywistości, jej trudów i monotonii. Z rysunkiem wiążę swoje nadzieje na przyszłość, którą już teraz staram się kreować i kierunkować.
Moja przygoda z rysunkiem nauczyła mnie pokory, niosąc mądrość, której na początku nie rozumiałam: „Aby być dobrym rysownikiem, potrzeba tylko 20% talentu i aż 80% pracy.”