Wydarzenia
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

W ramach realizacji zadań z zakresu doradztwa edukacyjno – zawodowego nasza szkoła uczestniczy w realizacji projektu pn. „Jestem kobietą – dobrze wybieram” organizowanego przez Fundację Puławskie Centrum Przedsiębiorczości.  Celem projektu jest wzrost świadomości o ważności wyboru ścieżki zawodowej, możliwych dróg edukacji na poziomie szkolnictwa zawodowego/wyższego u kobiet – uczennic oraz zapoznanie się sytuacją na lokalnym rynku pracy.
10 września odbyły się spotkania prowadzone przez doradców zawodowych p. H. Żyłę i p. O. Sulej dla uczennic z klas III gimnazjum i liceum promujące wybór szkolnictwa zawodowego  oraz kierunków kształcenia zdominowanych przez mężczyzn.
W ramach projektu odbywa się też konkurs, a jego laureaci zaprezentują swoje prace na konferencji i otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, przygotowania ciekawych prezentacji i przesłania do 25. 09.2015 r. na adres organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekazanie ich za pośrednictwem szkoły.

Monika Łagowska-Gaweł
psycholog szkolny i doradca zawodowy

Regulamin konkursu