22 stycznia w klubie szkolnym odbyła się duża uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Publiczność licznie przybyła na nasz występ. Na uroczystości oprócz babć, dziadków i rodziców gościła też pani dyrektor Dorota Włodarczyk. Gości powitała  wychowawczyni, a uczniowie odtańczyli walca angielskiego i polkę. Następnie dzieci złożyły życzenia i rozpoczęło się przedstawienie. Pierwszaki wcieliły się w rolę babci, dziadka i wnuków. Zaśpiewały również piosenki o babci i dziadku, a następnie wręczyły prezenty i pamiątkowe medale . Na zakończenie wraz z wychowawczynią uczniowie zaśpiewali optymistyczną piosenkę o tym, że warto cieszyć się z tego, co mamy i cieszyć się tym, co przynosi nam każdy dzień. Po części artystycznej przeszliśmy do naszej klasy, gdzie mamy uczniów przygotowały przepyszny poczęstunek, za który im bardzo dziękujemy.
Dziękujemy naszym babciom i dziadkom za tak liczne przybycie i jeszcze raz składamy im najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

Niechaj dziadzio z babunią tak nam długo żyją,
Póki komar i mucha morza nie wypiją.
A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli,
Niech się dziadzio z babcią nażyją do woli.

Strumnik Iwona