23 stycznia 2018r. w klubie szkolnym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Oprócz najważniejszych tego dnia Babć i Dziadków gościliśmy również panią dyrektor Teresę Frydrych.
Przybyli goście mogli podziwiać talenty wokalne, taneczne i aktorskie swoich wnucząt, bowiem w części artystycznej wystąpiły wszystkie dzieci z naszej klasy, prezentując tańce, wiersze, piosenki przeplatane skeczami dotyczącymi bohaterów tego święta. Nie zabrakło również wspaniałych własnoręcznie wykonanych prezentów dla naszych kochanych Babć i Dziadków. Na zakończenie części artystycznej uczniowie Wiktor Mazur i Maja Rokita zatańczyli dla wszystkich zebranych. Następnie wnuki oraz ich babcie i dziadkowie przeszli do swojej klasy , gdzie czekał na nich pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Dziękujemy Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie i jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia  z okazji ich święta.

Dorota Chechelska