W czwartkowe popołudnie 25 stycznia 2018r. odbył się, tak długo oczekiwany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w Puławach, bal karnawałowy. W tym dniu nasz korytarz zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kolegami, a także rodzicami i nauczycielami.  Oprawę muzyczną zapewnił pan Piotr Mróz, za co mu szczególnie dziękujemy. Animacje przygotowali pani pedagog Kamila Brodzik, nauczyciele Dorota  Chechelska , Iwona Strumnik, Anna Ciołek, a także starsi koledzy  - uczniowie liceum i gimnazjum. Dzieci bawiły się świetnie i  chętnie uczestniczyły w przygotowanych konkursach. Nie zabrakło pokazu talentów w talent show.  Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły  i można było dalej się bawić.
Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.

Dorota Chechelska