W piątek 28 września Szkolne Koło Wolontariatu pod opieką pani Joanny Droździel wzięło udział w Marszu Nadziei dla Hospicjum im. św. Matki Teresy z Kalkuty. Celem tego przedsięwzięcia było publiczne zamanifestowanie wsparcia dla osób chorych i cierpiących oraz ich rodzin. Marsz wyruszył o godzinie 10:00 z placu Chopina, a zakończył się na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej nr 6. Uczestnikom marszu akompaniowała Orkiestra Wojskowa z Dęblina. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna przygotowana  m. in. przez uczniów puławskich szkół : I Liceum Ogólnokształcącego,  Szkoły Podstawowej nr 11, Szkoły Podstawowej nr 6 oraz młodzież z Zespołu Szkół nr 2 w Nałęczowie. Zarówno jury, jak i uczestników najbardziej poruszyła inscenizacja Małego Księcia zaprezentowana przez uczniów SP nr 6. Naszą imprezę zakończył pyszny poczęstunek. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak szczytnym przedsięwzięciu.

Kinga Sikora kl. 8b