Wydarzenia
CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE, SPOTKANIA I IMPREZY
SUKCESY
NIEZAPOMNIANE WYCIECZKI
WYKWALIFIKOWANA KADRA

Sobota 9 lutego na pewno zapadnie w pamięć naszym tegorocznym maturzystom. Pierwsi uczniowie przekroczyli mury szkoły już o godzinie 16.30, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia. O 19.00  rozpoczęła się Gala Rozdania Belfrów 2019 przygotowana przez klasę 3LB, podczas  której każda klasa podziękowała swojemu wychowawcy oraz oczywiście dyrekcji  naszej szkoły za te długie i niezapomniane 3 lata. Goście zostali powitani włoskim utworem „Felicita” wykonanym w duecie przez Julkę Świątek i Mateusza Bednarka. W przerwach między wręczaniem kolejnych statuetek mogliśmy podziwiać niesamowite występy. Jednym z nich był elektryzujący taniec zdolnych dziewczyn: Kingi Nowak, Martyny Jagielskiej, Wiktorii Dudek, Ewy Złotuchy i Izabeli Gawędy. Kolejno wystąpiła „święta trójca” naszej szkoły, czyli Piotek Arciuch, Kacper Włodarczyk i Kuba Stalęga, która rozweseliła publiczność do łez. Następnie prosto ze Szwecji przybyła Abba z 3LD w składzie: Oliwia Piech, Lena Kryczka, Patryk Ciepliński i Łukasz Murat. Galę zakończyliśmy tańcem YMCA przygotowanym przez klasę 3LB, który rozpalił we wszystkich tanecznego ducha, tym samym przygotowując do dalszej zabawy. Po uroczystym otwarciu studniówki przez panią dyrektor  Martę Gładysz zatańczyliśmy tradycyjnego poloneza na dwie tury. Po nim wirowaliśmy w rytm walca z filmu „Noce i dnie”. Niepostrzeżenie nastąpił czas oczekiwanego posiłku, po którym wspaniała zabawa trwała do rana w rytmie hitów naszego DJ-a. Dla większości z nas była to najwspanialsza noc w życiu, która na zawsze pozostawi ślad w naszej pamięci. Dzięki temu, że spędziliśmy tę noc w murach naszej szkoły, była jeszcze bardziej wyjątkowa, ponieważ 100 dni później jeszcze raz wszyscy spotkamy się razem w tych samych salach, żeby napisać egzamin dojrzałości. Jeszcze raz dziękujemy dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za wspólnie spędzone trzy lata oraz pani Kamilli Brodzik za pomoc w przygotowaniu części artystycznej. Jesteśmy również niezmiernie wdzięczni rodzicom za pomoc w przygotowaniu studniówki.

Aleksandra Miazga i Kinga Nowak 3LB

Zapraszamy do galerii zdjęć