Kilkaset osób odwiedziło naszą szkołę w ostatnią sobotę, kiedy odbywał się Dzień Otwarty dla kandydatów do liceum.
„Sobota w KEN-ie” to akcja promująca nasze Liceum Ogólnokształcące. Przybyli goście w  grupach uczestniczyli w przygotowanych przez młodzież i nauczycieli zajęciach z języków obcych, chemii, fizyki, geografii, matematyki i języka polskiego. Mogli również zobaczyć szkołę, wejść prawie wszędzie, bo wszystkie pracownie były otwarte i czekały na zwiedzających. Przewodnikami w wycieczce po zakamarkach szkoły zostali uczniowie klasy 1LCa.
Zainteresowanie było ogromne! Goście byli zachwyceni naszą szkołą, atmosferą w niej panującą oraz osiągnięciami uczniów. Liczymy na to, że szkoła wzbogaci się o nowych, ambitnych uczniów, którzy, jak ich poprzednicy, wykażą się wiedzą i pracowitością.
Tych, którzy nie mogli wziąć udziału w sobotnich zajęciach, zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej. Zainteresowanych szczegółami rekrutacji zapraszamy do odwiedzenia szkolnej strony internetowej (zakładka rekrutacja) oraz szkolnego profilu fb.