Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Wyróżnienie dla Miłosza w konkursie plastycznym „Najpiękniejsza kartka urodzinowa dla księżnej Izabeli Czartoryskiej”

wyróżniona praca

Z wielką radością pragniemy poinformować, że Miłosz Łakomy, uczeń klasy 5a otrzymał wyróżnienie w kategorii II, klas IV-VIII Szkoły Podstawowej za udział w konkursie plastycznym na Najpiękniejszą kartkę urodzinową dla księżnej Izabeli Czartoryskiej” zorganizowanym przez Urząd Miasta Puławy i Muzeum Czartoryskich w Puławach. Gratulujemy oraz życzymy dalszego rozwijania talentu artystycznego!

Powrót na początek strony