Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

NAUCZYCIELE

napis pokój nauczycielski.jpg

dyrektorzy
mgr Marta Gładysz
mgr Teresa Frydrych
mgr Dorota Włodarczyk

język polski
mgr Renata Bany
mgr Katarzyna Witkowska
mgr Renata Marcinko
mgr Andrzej Osiak
mgr Lidia Sołtys
mgr Marzenna Syta
mgr Agnieszka Wójcicka
mgr Renata Mazurek

język angielski
mgr Beata Giowanoli
mgr Sylwia Kamola-Kozak
Sławomir Piętak
mgr Jakub Toporowicz
mgr Ewa Szymańska
mgr Sylwia Wójtowicz
mgr Katarzyna Pruchniak
Łukasz Krzemiński
mgr Iga Maciak
mgr Aneta Jaworska
mgr Martyna Domino

język niemiecki
mgr Małgorzata Kędzierska
mgr Marzena Szymczak

język francuski
mgr Urszula Czerniak

język rosyjski
mgr Violetta Korus

język hiszpański
mgr Anna Piesio

język łaciński
mgr Renata Mazurek

historia i WOS
mgr Lucyna Gołofit
mgr Adam Skowyra
mgr Dorota Zaroda
mgr Agnieszka Przeździecka

biologia
mgr Dorota Włodarczyk
mgr Agnieszka Szczerbetka
mgr Ksenia Wójcik

geografia
mgr Dorota Zaroda
mgr Radosław Łysiak
mgr Leszek Rukasz

matematyka
mgr Beata Bąkała
mgr Marta Gładysz
mgr Elżbieta Kaczorowska
mgr Iwona Mierzejewska
mgr Anna Rzymska
mgr Katarzyna Sałek
mgr Agnieszka Peplińska
mgr Małgorzata Słomka
mgr Agnieszka Czarnota

informatyka
mgr Iwona Makuch
mgr Agnieszka Czarnota
mgr Jacek Drozd
mgr Małgorzata Słomka

fizyka
mgr Jacek Drozd
mgr Jolanta Lewandowska
mgr Jolanta Rzeźnik

chemia
mgr Dorota Włodarczyk
mgr Iwona Makuch
mgr Monika Kareta
mgr Agnieszka Szczerbetka
mgr Karolina Noworolnik

plastyka
mgr Urszula Czerniak

technika
mgr Urszula Czerniak

muzyka
mgr Mariusz Przybyś
mgr Jakub Toporowicz

edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Mariusz Przybyś

wychowanie fizyczne
mgr Teresa Frydrych
mgr Waldemar Gola
mgr Marcin Grobel
mgr Robert Krasucki
mgr Martyna Majewska
mgr Anna Nowak
mgr Marcin Lewtak
mgr Krzysztof Próchniak
mgr Arkadiusz Burek

podstawy przedsiębiorczości
mgr Agnieszka Przeździecka
mgr Mariusz Przybyś

edukacja wczesnoszkolna
mgr Iwona Strumnik
mgr Dorota Chechelska
mgr Anna Szyndler
mgr Monika Kowalik
mgr Grażyna Madej
mgr Anna Posłuszny
mgr Sylwia Muszyńska

religia
ks. Łukasz Włosek
mgr Joanna Droździel
mgr Grzegorz Zamojski

wychowanie do życia w rodzinie
mgr Urszula Czerniak

świetlica
mgr Anna Ciołek
mgr Iwona Korybska

biblioteka szkolna
mgr Monika Tarczyńska - Król
mgr Bożena Pionka
mgr Agnieszka Ziarek

pedagog szkolny
mgr Maciej Abramek
mgr Kamilla Brodzik

psycholog szkolny
mgr Monika Łagowska - Gaweł

Powrót na początek strony