Olimpiady i konkursy przedmiotowe

sukcesy.jpg

2019/2020

Konkurs Uczestnik Uwagi Opiekun
Konkurs fizyczny Adam Wojtowicz laureat Jolanta Lewandowska
Konkurs z języka polskiego Teresa Karamon laureat Agnieszka Wójcicka
XXV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922 o niepodległość i granice Rzeczypospolitej" Wiktor Hoszowski laureat Agnieszka Przeździecka
X Ogólnopolskie Dyktando Młodych KUL Julia Baryłka II miejsce Agnieszka Wójcicka
Powiatowy Konkurs Ortograficzny Julia Baryłka I miejsce Agnieszka Wójcicka
Teresa Karamon III miejsce
XIII Ogólnopolska Olimpiada z fizyki „O Diamentowy Indeks AGH” Sebastian Bartuzi finalista II stopnia Jolanta Rzeźnik
XIII Ogólnopolska Olimpiada z matematyki „O Diamentowy Indeks AGH”

Maciej Furtak

finalista III stopnia Beata Bąkała
XIII Ogólnopolska Olimpiada „ O Diamentowy Indeks AGH” Julia Abramowicz finalista I stopni Iwona Wójciak
XXXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Łacińskiego Jacek Chojnowski finalista Renata Mazurek
Powszechny Internetowy Konkurs dla Uczniów Szkół Średnich Matematyka zorganizowany przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej Wojciech Zarzecki finalista Beata Bąkała
Olimpiada chemiczna Julia Abramowicz finalista Iwona Wójciak

 

2018/2019

Konkurs Uczestnik Uwagi Opiekun
Konkurs matematyczny Piotr Prządka laureat Katarzyna Sałek
Konkurs z języka polskiego Julia Seredyn laureat Renata Bany
Jan Jędrych finalista
IX Ogólnopolska Olimpiada Językowa dla Gimnazjalistów
organizowana przez Wyższą Szkołę Języków Obcych
im. S.B. Lindego w Poznaniu
Jan Jędrych laureat Katarzyna Gawron
Jakub Sułek laureat Sylwia Kamola - Kozak
Julia Bogusz laureat
Wiktoria Tarka laureat Sylwia Wójtowicz
Konkurs historyczny Tomasz Wójcicki finalista Agnieszka Przeździecka
Konkurs historyczny pt.: „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 1938 – 1948”
Tomasz Wójcicki finalista Agnieszka Przeździecka
Krzysztof Kwiatuszewski laureat Adam Skowyra
Magdalena Tarkowska finalista
Konkurs matematyczny Marek Mączka laureat Beata Bąkała
Jakub Okoń finalista Elżbieta Kaczorowska
Konkurs fizyczny Marek Mączka finalista Jacek Drozd
Konkurs języka polskiego Marek Mączka laureat Renata Bany
Aleksandra Pyda laureat
XLV Ogólnopolska Olimpiada Historyczna Jacek Chojnowski laureat Elżbieta Omilianowicz
Ogólnopolska Olimpiada z fizyki „O Diamentowy Indeks AGH” Sebastian Bartuzi laureat Jolanta Rzeźnik
Radosław Bany laureat
Paweł Szymański laureat
Bartłomiej Gibuła laureat
Konrad Przewłoka laureat
Adam Zagrajek laureat

 

2017/2018

Konkurs Uczestnik Uwagi Opiekun
Konkurs matematyczny Piotr Prządka finalista Katarzyna Sałek
Konkurs historyczny Tomasz Wójcicki finalista Agnieszka Przeździecka
Konkurs historyczny pt.: „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 1887–1922”
Tomasz Wójcicki laureat Agnieszka Przeździecka
Franciszek Giergiel laureat
Konkurs ortograficzny Julia Ogonowska laureat Agnieszka Wójcicka
Konkurs języka polskiego Julia Ogonowska laureat Agnieszka Wójcicka
VIII Olimpiada Języka Angielskiego Szymon Malkin laureat Katarzyna Gawron
Michał Kwiatkowski laureat Sylwia Kamola - Kozak
Konkurs historyczny Antoni Domagała laureat Agnieszka Przeździecka
Julia Ogonowska finalista
Konkurs historyczny pt.: „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 1887–1922”.
Antoni Domagała laureat Agnieszka Przeździecka
Julia Ogonowska laureat
Krzysztof Kwiatuszewski laureat Adam Skowyra
Michał Siwiec finalista
Konkurs matematyczny Wojciech Zarzecki laureat Marta Gładysz
Dominik Seredyn finalista
Konkurs fizyczny Wojciech Zarzecki laureat Jacek Drozd
XLI Olimpiada Języka Niemieckiego Adrian Szarek laureat Urszula Karska - Wnuk
LXVII Olimpiada Fizyczna Paweł Szymański finalista Jolanta Rzeźnik
Ogólnopolska Olimpiada z fizyki „O Diamentowy Indeks AGH” Paweł Szymański laureat Jolanta Rzeźnik
Bartłomiej Gibuła laureat
Konrad Przewłoka laureat
Adam Zagrajek laureat

 

 2016/2017

Konkurs Uczestnik Uwagi Opiekun
Konkurs fizyczny Sebastian Bartuzi laureat Jolanta Lewandowska
Wojciech Zarzecki laureat Jacek Drozd
Dominik Seredyn finalista
Konkurs z języka angielskiego Kamil Górecki finalista Beata  Giowanoli
Konkurs z języka polskiego Natalia Łaszcz laureat Agnieszka Wójcicka
Julia Ogonowska laureat
Konkurs matematyczny Kamil Górecki laureat Beata Bąkała
Dominik Seredyn finalista Marta Gładysz
Konkurs historyczny Antoni Domagała laureat Agnieszka Przeździecka
Sebastian Bartuzi laureat
Jacek Chojnowski laureat Adam Skowyra
Konkurs tematyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 1768-1864"
Jacek Chojnowski laureat Adam Skowyra
Natalia Łaszcz laureat
Szymon Gałązka laureat Agnieszka Przeździecka
XL Olimpiada Języka Niemieckiego Adrian Szarek laureat Urszula Karska - Wnuk
IX Ogólnopolska Olimpiada z matematyki „O Diamentowy Indeks AGH” Amadeusz Chmielewski laureat Beata Bąkała
Ogólnopolska Olimpiada z fizyki „O Diamentowy Indeks AGH” Jakub Końka laureat Jolanta Rzeźnik
XLIII Olimpiada z geografii Jakub Firlej finalista Radosław Łysiak

 

 

Powrót na początek strony