Zastępstwa

Okres: 23.02.2024 (pt.) - 26.02.2024 (pon.)

Dzień: 23.02.2024 (pt.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2, 08:50-09:35Bany Renata6AJęzyk angielski15Domino Martyna
2, 08:50-09:35Gola Waldemar4LB|wf_2Wychowanie fizycznesg5Burek Arkadiusz
3, 09:40-10:25Bany Renata6BInformatyka15Kantorski Marcin
3, 09:40-10:25Gola Waldemar2LF|wf_1Wychowanie fizycznesg2Majewska Martyna
3, 09:40-10:25Madej Grażyna2AEdukacja wczesnoszkolna61Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:40-11:25Bany Renata1LAHistoria15Fijałkowska Martyna
4, 10:40-11:25Gola Waldemar3LE|wf_2Wychowanie fizycznesg3Grobel Marcin
4, 10:40-11:25Madej Grażyna2AEdukacja wczesnoszkolna61Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Domino Martyna4A|ja_2Język angielski15Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
5, 11:30-12:15Kamola Sylwia3LD|ja_2Język angielski14Uczniowie zwolnieni do domuGrupa językowa - zajęcia biblioteczne
5, 11:30-12:15Korus Violetta4LB|jrJęzyk rosyjski13Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
5, 11:30-12:15Korus Violetta4LA|jrJęzyk rosyjski13Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
5, 11:30-12:15Korus Violetta4LC|jrJęzyk rosyjski13Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
5, 11:30-12:15Korus Violetta4LD|jrJęzyk rosyjski13Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
5, 11:30-12:15Korus Violetta4LE|jrJęzyk rosyjski13Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
5, 11:30-12:15Makuch Iwona1LAChemia54Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Piesio Anna4LB|jhJęzyk hiszpański8Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
5, 11:30-12:15Przeździecka Agnieszka5AMatematyka81Kaczorowska ElżbietaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Słomka Małgorzata7B|g1Wychowanie fizyczne68Kowalczyk Marek
5, 11:30-12:15Syta Marzena1LCZajęcia z wychowawcąBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Szymczak Marzena4LC|jn_1Język niemiecki@Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
5, 11:30-12:15Włodarczyk Dorota2LEBiologia17Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Wójcicka Agnieszka2LDGeografia75Łysiak RadosławBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Zaroda Dorota2LCHistoria i teraźniejszość91Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Bany Renata4AJęzyk polski50Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
6, 12:25-13:10Domino Martyna2LG|ja_1Język angielski2Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Kamola Sylwia2LG|ja_2Język angielski14Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Korus Violetta3LF|jrJęzyk rosyjski13Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
6, 12:25-13:10Korus Violetta3LC|jrJęzyk rosyjski13Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
6, 12:25-13:10Korus Violetta3LE|jrJęzyk rosyjski13Ziarek AgnieszkaZajęcia biblioteczne
6, 12:25-13:10Korus Violetta3LA|jrJęzyk rosyjski13Ziarek AgnieszkaZajęcia biblioteczne
6, 12:25-13:10Makuch Iwona2LEChemia54Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Piesio Anna3LA|jhJęzyk hiszpański82Ziarek AgnieszkaZajęcia biblioteczne
6, 12:25-13:10Przeździecka Agnieszka1LCHistoria81Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Rukasz Leszek1LEGeografia1Uczniowie zwolnieni do domuGrupa językowa - zajęcia biblioteczne
6, 12:25-13:10Słomka Małgorzata2LB|g1Informatyka68Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Wójcicka Agnieszka1LBJęzyk polski12Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:25-14:10Bany Renata2LAJęzyk polski15Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:25-14:10Domino Martyna2LG|ja_1Język angielski2Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:25-14:10Kamola Sylwia2LG|ja_2Język angielski14Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:25-14:10Korus Violetta1LE|ja_1Język angielski13Uczniowie zwolnieni do domu
7, 13:25-14:10Makuch Iwona1LDChemia54Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
7, 13:25-14:10Piesio Anna2LB|jhJęzyk hiszpański83Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:25-14:10Rukasz Leszek7AGeografia1Uczniowie zwolnieni do domuBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:25-14:10Słomka Małgorzata1LB|g1Informatyka68Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:25-14:10Szymczak Marzena7B|jn_2Język polski8Marcinko RenataUczniowie zwolnieni do domu
7, 13:25-14:10Zaroda Dorota1LFHistoria i teraźniejszość91Uczniowie zwolnieni do domuGrupa językowa - zajęcia biblioteczne
8, 14:20-15:05Domino Martyna7A|ja_1Język angielski12Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
8, 14:20-15:05Kamola Sylwia7A|ja_2Język angielski14Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
8, 14:20-15:05Korus Violetta1LC|jrJęzyk rosyjski13Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
8, 14:20-15:05Korus Violetta1LB|jrJęzyk rosyjski13Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
8, 14:20-15:05Korus Violetta1LD|jrJęzyk rosyjski13Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
8, 14:20-15:05Korus Violetta1LE|jrJęzyk rosyjski13Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
8, 14:20-15:05Korus Violetta1LF|jrJęzyk rosyjski13Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
8, 14:20-15:05Korus Violetta1LA|jrJęzyk rosyjski13Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
8, 14:20-15:05Piesio Anna2LC|jhJęzyk hiszpański83Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
8, 14:20-15:05Szymczak Marzena1LC|jn_1Język niemiecki18Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
8, 14:20-15:05Szymczak Marzena1LE|jn_1Język niemiecki8Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
Dzień: 26.02.2024 (pon.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2, 08:50-09:35Gola Waldemar2LD|wf_2Wychowanie fizycznesg2Lewtak Marcin
2, 08:50-09:35Gola Waldemar2LC|wf_2Wychowanie fizyczneLewtak Marcin
2, 08:50-09:35Szymczak Marzena4BPlastykaUczniowie przychodzą późniejUczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Zaroda Dorota2LGJęzyk polski91Osiak Andrzej
4, 10:40-11:25Fijałkowska Martyna4LDMatematyka3Mierzejewska IwonaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:40-11:25Przybyś Mariusz2LHBiologia2Włodarczyk DorotaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:40-11:25Szczerbetka Agnieszka6BGeografia75Rukasz LeszekBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:40-11:25Szymczak Marzena4AInformatyka50Kantorski MarcinBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:40-11:25Zaroda Dorota1LDChemia91Makuch IwonaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Fijałkowska Martyna4LAHistoria3Uczniowie zwolnieni do domuGrupa językowa - zajęcia biblioteczne
5, 11:30-12:15Gola Waldemar4LC|wf_3Wychowanie fizyczneKowalczyk MarekZłączenie grup
5, 11:30-12:15Gola Waldemar4LD|wf_1Wychowanie fizycznesg4Kowalczyk Marek
5, 11:30-12:15Kareta Monika3LFChemia54Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Przybyś Mariusz3LAGeografia2Łysiak RadosławBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Słomka Małgorzata7BZajęcia z wychowawcą11Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Szymczak Marzena6AJęzyk polski75Marcinko RenataBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Wójcicka Agnieszka1LBFizyka12Drozd JacekBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Zamojski Grzegorz5A|relReligia6Abramek Maciej
5, 11:30-12:15Zaroda Dorota3LEWiedza o społeczeństwie91Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Gola Waldemar1LE|wf_1Wychowanie fizycznesg2Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Przybyś Mariusz1LAMatematyka78Peplińska AgnieszkaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Słomka Małgorzata2LB|g1Informatyka68Lewtak MarcinBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Szczerbetka Agnieszka1LBBiologia75Krzemiński ŁukaszBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Wójcicka Agnieszka3LDJęzyk angielski12Jaworska AnetaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Zamojski Grzegorz1LC|relReligia6Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
8, 14:20-15:05Gola Waldemar3LE|wf_2Wychowanie fizycznesg2Grobel Marcin