Zastępstwa

Okres: 29.05.2024 (śr.) - 29.05.2024 (śr.)

Dzień: 29.05.2024 (śr.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1, 08:00-08:45Frydrych Teresa3BJęzyk angielskiCiołek Anna
1, 08:00-08:45Gawron Katarzyna1LF|ja_1Język angielski81Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
1, 08:00-08:45Makuch Iwona2LB|IND*MSChemiaUczniowie przychodzą później
1, 08:00-08:45Nowak Anna4A|wf_1Wychowanie fizyczneUczniowie przychodzą później
1, 08:00-08:45Nowak Anna4B|wf_1Wychowanie fizycznesg3Uczniowie przychodzą później
1, 08:00-08:45Piętak Sławomir3LE|ja_2Język angielski87Jaworska AnetaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
1, 08:00-08:45Rzeźnik Jolanta3LAFizyka72Drozd JacekBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
1, 08:00-08:45Szczerbetka Agnieszka1LBChemia50Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
1, 08:00-08:45Włodarczyk Dorota3LDBiologiaUczniowie przychodzą późniejGrupa językowa - zajęcia biblioteczne
2, 08:50-09:35Bany Renata6AJęzyk polski15Wójcicka AgnieszkaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
2, 08:50-09:35Fijałkowska Martyna6BHistoria78Uczniowie przychodzą późniejUczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Gawron Katarzyna1LA|ja_2Język angielski14Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
2, 08:50-09:35Kaczorowska Elżbieta2LFMatematyka78Uczniowie przychodzą późniejUczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Kamola Sylwia2LB|IND*MSJęzyk angielskiNieobecny nauczyciel
2, 08:50-09:35Kowalczyk Marek3LD|wf_1Wychowanie fizycznesg2Majewska Martyna
2, 08:50-09:35Kowalczyk Marek3LB|wf_1Wychowanie fizycznesg1Majewska MartynaZłączenie grup
2, 08:50-09:35Lipowska-Szymańska Ewa1LA|ja_1Język angielski84Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
2, 08:50-09:35Nowak Anna4AJęzyk angielski69Jaworska Aneta
2, 08:50-09:35Peplińska Agnieszka1LFMatematyka79Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
2, 08:50-09:35Piętak Sławomir3LE|ja_2Język angielski87Krzemiński ŁukaszZłączenie grup
2, 08:50-09:35Szymczak Marzena7APlastyka75Uczniowie przychodzą późniejUczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Witkowska Katarzyna4BJęzyk angielski72Toporowicz Jakub
2, 08:50-09:35Włodarczyk Dorota3LCBiologia77Zamojski GrzegorzBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
2, 08:50-09:35Wójcik Anna - WSP3CEdukacja wczesnoszkolnaNieobecny nauczyciel
3, 09:40-10:25Bany Renata4AMatematyka50Słomka Małgorzata
3, 09:40-10:25Burek Arkadiusz1LB|wf_3Wychowanie fizycznesg5Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
3, 09:40-10:25Burek Arkadiusz1LC|wf_2Wychowanie fizycznesg5Grobel MarcinZłączenie grup
3, 09:40-10:25Domino Martyna2LB|ja_2Język angielski14Wójtowicz SylwiaZłączenie grup
3, 09:40-10:25Droździel Joanna5BReligiaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
3, 09:40-10:25Frydrych Teresa1LB|wf_1Wychowanie fizycznesg1Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
3, 09:40-10:25Frydrych Teresa1LA|wf_1Wychowanie fizycznesg1Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
3, 09:40-10:25Gawron Katarzyna1LE|ja_2Język angielski5Korus ViolettaZłączenie grup
3, 09:40-10:25Górska Monika3BEdukacja polonistycznaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
3, 09:40-10:25Kaczorowska Elżbieta1LDMatematyka78Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
3, 09:40-10:25Kamola Sylwia2LB|IND*MSJęzyk angielskiNieobecny nauczyciel
3, 09:40-10:25Kowalczyk Marek3AWychowanie fizycznesg2Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
3, 09:40-10:25Krasucki Robert1LA|wf_2Wychowanie fizycznesg3Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
3, 09:40-10:25Makuch Iwona2LF|g1Informatyka68Uczniowie przychodzą późniejUczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Peplińska Agnieszka2LEJęzyk polski79Wójcicka AgnieszkaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
3, 09:40-10:25Piętak Sławomir2LD|ja_1Język angielski6Giowanoli BeataZłączenie grup
3, 09:40-10:25Rukasz Leszek6BGeografia50Broda KatarzynaZłączenie grup
3, 09:40-10:25Rzeźnik Jolanta2LAJęzyk polski72Osiak AndrzejBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
3, 09:40-10:25Szczerbetka Agnieszka1LFBiologia75Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
3, 09:40-10:25Szymczak Marzena4BHistoria72Przeździecka Agnieszka
3, 09:40-10:25Witkowska Katarzyna5AJęzyk polski18Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Włodarczyk Dorota7BFizyka77Drozd Jacek
3, 09:40-10:25Wójcik Anna - WSP2BEdukacja wczesnoszkolna63Nieobecny nauczyciel
3, 09:40-10:25Zamojski Grzegorz3LD|relWychowanie fizyczne87Próchniak KrzysztofBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:40-11:25Bany Renata6BJęzyk polski15Wójcicka AgnieszkaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:40-11:25Fijałkowska Martyna6AMatematyka3Słomka Małgorzata
4, 10:40-11:25Górska Monika3AJęzyk angielski59Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:40-11:25Kowalczyk Marek7A|wf_2Wychowanie fizycznesg1Gola Waldemar
4, 10:40-11:25Krasucki Robert2AWychowanie fizycznesg3Grobel Marcin
4, 10:40-11:25Lewtak Marcin7B|wf_2Wychowanie fizycznePróchniak Krzysztof
4, 10:40-11:25Lipowska-Szymańska Ewa3LB|ja_1Język angielski86Wójtowicz SylwiaZłączenie grup
4, 10:40-11:25Makuch Iwona2LAPodstawy przedsiębiorczości91Przybyś MariuszBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:40-11:25Peplińska Agnieszka4AHistoria50Przeździecka Agnieszka
4, 10:40-11:25Piętak Sławomir2LF|ja_1Język angielski14Toporowicz JakubZłączenie grup
4, 10:40-11:25Rukasz Leszek1LBGeografia1Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:40-11:25Rzeźnik Jolanta1LAFizyka90Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:40-11:25Strażyc Iwona1AReligia57Moskwiak PawełBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:40-11:25Szczerbetka Agnieszka1LCBiologia75Kocot Beata
4, 10:40-11:25Witkowska Katarzyna5BJęzyk polski18Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:40-11:25Włodarczyk Dorota2LHBiologia77Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:40-11:25Wójcik Anna - WSP3CEdukacja wczesnoszkolnaNieobecny nauczyciel
4, 10:40-11:25Zamojski Grzegorz2LD|relFizyka11Drozd JacekBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) cała klasa
5, 11:30-12:15Domino Martyna6A|ja_1Język angielski88Toporowicz JakubZłączenie grup
5, 11:30-12:15Droździel Joanna7A|relJęzyk angielski5Pionka BożenaZajęcia biblioteczne
5, 11:30-12:15Fijałkowska Martyna1LBHistoria i teraźniejszość17Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Gawron Katarzyna1LD|ja_1Język angielski12Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Górska Monika3BEdukacja muzycznaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Kamola Sylwia3LCJęzyk angielski14Grobel MarcinBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Kowalczyk Marek2LG|wf_1Wychowanie fizycznesg3Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Lewtak Marcin3CWychowanie fizyczneBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Lipowska-Szymańska Ewa3LB|ja_1Język angielski84Wójtowicz SylwiaZłączenie grup
5, 11:30-12:15Madej Grażyna2AEdukacja wczesnoszkolna61Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Makuch Iwona2LEJęzyk polski54Wójcicka Agnieszka
5, 11:30-12:15Nowak Anna2LH|wf_1Wychowanie fizyczneBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Peplińska Agnieszka5AJęzyk angielski90Jaworska AnetaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Rukasz Leszek7BWychowanie fizyczne1Burek Arkadiusz
5, 11:30-12:15Rzeźnik Jolanta2LAMatematyka72Mierzejewska Iwona
5, 11:30-12:15Strażyc Iwona1AEdukacja wczesnoszkolna57Posłuszny Anna
5, 11:30-12:15Szczerbetka Agnieszka1LABiologia75Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Szymczak Marzena4APrzyroda50Uczniowie zwolnieni do domu
5, 11:30-12:15Witkowska Katarzyna1LFJęzyk polski18Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Włodarczyk Dorota2LDBiologia77Kocot Beata
5, 11:30-12:15Wójcik Anna - WSP5AJęzyk angielski90Nieobecny nauczycielBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:30-12:15Zamojski Grzegorz3AReligia59Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Bany Renata2LAJęzyk angielski15Giowanoli BeataBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Droździel Joanna2LG|relReligia5Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Fijałkowska Martyna7BJęzyk angielski12Toporowicz Jakub
6, 12:25-13:10Gawron Katarzyna4B|ja_1Język angielski6Jaworska AnetaZłączenie grup
6, 12:25-13:10Kamola Sylwia3LD|ja_2Język angielski14Uczniowie zwolnieni do domuGrupa językowa - zajęcia biblioteczne
6, 12:25-13:10Kowalczyk Marek6B|wf_2Wychowanie fizyczneGrobel MarcinBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Lipowska-Szymańska Ewa1LB|ja_1Język angielski84Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Madej Grażyna2AEdukacja wczesnoszkolna61Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Makuch Iwona1LF|IND*ANChemiaNieobecny nauczyciel
6, 12:25-13:10Nowak Anna6B|wf_1Wychowanie fizyczneKrasucki Robert
6, 12:25-13:10Nowak Anna6A|wf_1Wychowanie fizycznesg1Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
6, 12:25-13:10Peplińska Agnieszka5AHistoria50Przeździecka AgnieszkaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Piętak Sławomir2LC|ja_2Język angielski78Korus ViolettaZłączenie grup
6, 12:25-13:10Rukasz Leszek1LAGeografia1Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Szczerbetka Agnieszka2LFChemia75Raczkiewicz Marianna
6, 12:25-13:10Witkowska Katarzyna7AChemia18Kareta MonikaBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:25-13:10Wójcik Anna - WSP5AHistoria50Nieobecny nauczycielBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:25-14:10Bany Renata1LAZajęcia z wychowawcą15Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:25-14:10Domino Martyna7B|ja_1Język angielski81Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
7, 13:25-14:10Droździel Joanna2LH|relReligia5Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:25-14:10Fijałkowska Martyna3LFHistoria75Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
7, 13:25-14:10Madej Grażyna2AEdukacja wczesnoszkolna61Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:25-14:10Nowak Anna2LC|wf_1Wychowanie fizyczneUczniowie zwolnieni do domuGrupa językowa - zajęcia biblioteczne
7, 13:25-14:10Nowak Anna2LB|wf_1Wychowanie fizycznesg1Uczniowie zwolnieni do domuGrupa językowa - zajęcia biblioteczne
7, 13:25-14:10Rukasz Leszek2LGZajęcia z wychowawcą1Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:25-14:10Witkowska Katarzyna7AZajęcia z wychowawcą18Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
8, 14:20-15:05Droździel Joanna7B|relReligia5Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
8, 14:20-15:05Kamola Sylwia7A|ja_2Język angielski14Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
8, 14:20-15:05Szymczak Marzena2LF|jn_1Język niemiecki77Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu
8, 14:20-15:05Szymczak Marzena2LE|jn_1Język niemiecki77Uczniowie zwolnieni do domuUczniowie zwolnieni do domu