Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Nasi utalentowani – Julia Stachyra z 3LC!

portret Julii Stachyry

Oto kolejna wystawa z cyklu „Nasi utalentowani”. Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich uczniów, kadrę i rodziców do obejrzenia pięknych prac naszej uczennicy Julii Stachyry z klasy 3LC. Martwa natura, portrety, świat zwierząt w różnych technikach zauroczą Was z pewnością. Julia kreuje świat piękna i delikatności w swoich pracach, a więc skorzystajcie z jego walorów.
Uroczysty wernisaż miał miejsce dnia 5 stycznia 2024. Otwarcia dokonała pani dyrektor Teresa Frydrych, a wśród widzów byli koledzy i koleżanki Julii z klasy 3LC, uczniowie klasy 4LA oraz pan Jacek Drozd, wychowawca klasy 3LC. Wszystkim za obecność i gromkie brawa dziękujemy.

A o sobie Julia mówi tak:
Nazywam się Julia Stachyra i uczęszczam do klasy 3LC. W Internecie można mnie znaleźć pod nazwą @ViioletOctopuse. Wolny czas poświęcam sztuce. Rysowanie to hobby, które sprawia mi największą przyjemność. To mój sposób na reset i odpoczynek od nauki. Moją ulubioną techniką są pastela i węgiel, jednak inne, takie jak ołówek czy farba, także pozwalają mi na rozwijanie się. Najbardziej inspiruje mnie natura i otaczający świat.
Zapraszamy na górny hol przy sali 84 - prace Waszej koleżanki czekają.

Ewa Lipowska-Szymańska

Powrót na początek strony