Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Nasza utalentowana – Aneta Ceglińska z 4LB!

uczniowie i nauczyciele na tle wystawy

W poniedziałek 15.04.24 na górnym holu miał miejsce wernisaż prac Anety Ceglińskiej z klasy 4 LB, której wychowawczynią jest pani Beata Giowanoli.

Zebrało się liczne grono kolegów i koleżanek z klasy Ani, a także uczniowie z klasy 3LB.

Uroczystego otwarcia dokonała pani dyrektor Agnieszka Czarnota, która uhonorowała Anetę słodkim upominkiem i gratulowała uczennicy talentu. Gromkie brawa zebranych gości niewątpliwie były potwierdzeniem uznania dla twórczości Anety.

A jest co podziwiać gdyż zaprezentowane grafiki komputerowe przenoszą widza w świat wyobraźni i fantazji. Są to nie tylko prace graficzne, ale także wyraz kreatywności, zaangażowania i umiejętności technicznych autorki. Poprzez swoje prace, Aneta pokazuje, że sztuka nie zna granic i łączy to co rzeczywiste z tym co istnieje tylko w naszych umysłach. To wyjątkowy sposób wyrażania siebie i dzielenia się swoją wyobraźnią, pasją i wrażliwością z innymi.

A oto biogram Anety:
Jestem Aneta Ceglińska, chodzę do klasy 4LB.
Rysunkiem zajmuję się od najmłodszych lat. Inspirację czerpię najczęściej z dzieł innych artystów, a także z muzyki czy też z filmów. Lubię próbować nowe techniki i media, jednak przeważnie prace tworzę markerami lub komputerowo.

Swoje prace publikuję na Instagramie - zainteresowanych zapraszam – znajdziecie mnie pod nazwą @xsad_momentx ."

Ewa Lipowska-Szymańska

Powrót na początek strony