Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Waleria Husakova – nasza wyjątkowa utelantowana!

Waleria z upominkiem i publiczność

Zapraszamy na ostatnią już wystawę z cyklu „Nasi utalentowani” w tym roku szkolnym.  Swoimi pracami dzieli się z wami Waleria Husakova z klasy 3LE. Uroczysty wernisaż miał miejsce 18 maja, a otwarcia dokonała dyrektor pani Agnieszka Czarnota. Nie obyło się bez gromkich oklasków i wielu wyrazów uznania i wsparcia dla naszej utalentowanej od bardzo licznie zgromadzonej publiczności. Wszystkim dziękujemy za obecność i piękne wsparcie, a każdego zainteresowanego sztuką zapraszamy na górny hol na wystawę przy sali 84.

Waleria Husakova.png

A oto co dowiadujemy się z jej biogramu:
Nazywam się Waleria Husakova  i uczęszczam do klasy 3LE. Wolny czas poświęcam na rysowanie i naukę j. angielskiego gdyż są to moje hobby, które sprawiają mi największą przyjemność, a także odpoczywam w ten sposób od nauki. Co do angielskiego, utworzyłam darmową grupę nauki języka angielskiego, gdzie dzielę się zaawansowanym słownictwem i idiomami, a także prowadzę quizy dla utrwalenia słownictwa. Dołącz, jeśli dzielisz moją pasję i chcesz uczyć się z osobami o takich samych zainteresowaniach. Natomiast malować zaczęłam przypadkowo, kiedy trafiłam na warsztat prowadzony przez malarkę, gdzie akrylem malowaliśmy fale morskie na dużych płótnach.
Byłam zafascynowana farbami, tym jak się je nakłada i jaki dają efekt. Tego samego wieczoru kupiłam farby i zaczęłam swoją przygodę z malarstwem. Maluję szpachelką i pędzlami. Zachwyca mnie budowanie objętości i nakładanie grubszej warstwy farby tak, aby obraz wyglądał bardziej żywo i naturalnie. Malowanie jest dla mnie przyjemną formą spędzania czasu, oderwania się od negatywnych emocji i moim sposobem na relaks. Prawie wszystkie obrazy malowałam z pomocą tutorialów na Youtube, więc uważam, że malować każdy może -  potrzebne są tylko chęci, pędzle i farby. Powodzenia!
Cieszę się, że przyszliście zobaczyć moje prace podczas wernisażu i zapraszam wszystkich, których interesuje sztuka na górny hol na wystawę.

Powrót na początek strony