Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Nasza Utalentowana - Marlena Nawrotek z 1LD

autorka na tle wystawy.JPG

Szanowni Państwo,

Oto kolejny wernisaż za nami. Tym razem swoje prace wystawia Marlena Nawrotek z 1LD. Uroczysty wernisaż miał miejsce 30.04.2024 i zgromadził wielu gości spośród grona nauczycielskiego i uczniów.

Otwarcia tradycyjnie dokonała pani dyrektor Agnieszka Czarnota jednocześnie obdarowując młodą adeptkę sztuki słodkim upominkiem. Pani Elżbieta Kaczorowska, wychowawczyni Marleny, nie kryła dumy i chwaliła swoją podopieczną.

Zebrani goście z klasy 1LD i 1LB podziwiali prace wykonane w wielu technikach i stylach. Szczególny podziw budzą obrazy olejne będące kopiami wielkich mistrzów takich jak Monet i Vermeer. Tym większe uznanie za warsztat techniczny pozwalający na podjęcie takiego wyzwania, ale także determinację, pracowitość i wzbogacanie społeczności szkolnej swoją wrażliwością i pięknem prac.

A oto biogram Waszej koleżanki:

Nazywam się Marlena Nawrotek i uczęszczam do klasy 1LD.

Rysunkiem, malarstwem i szeroko pojętą sztuką interesuję się od najmłodszych lat. Jest to hobby, które sprawia mi największą przyjemność.
Inspirację czerpię z dzieł innych artystów, natury oraz otaczającego nas świata.

Chętnie próbuje swoich sił w rożnych technikach artystycznych np. linoryt, kolaż, glina, węgiel, ale mojemu sercu najbliższe jest malarstwo olejne i akwarelowe.

 

Ewa Lipowska-Szymańska
opiekun wystaw

Powrót na początek strony